Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

EuropeAid - ISPA - modernizace čistírny odpadních vod v Bukurešti

17.03.2005  |  129× přečteno      vytisknout článek

EuropeAid - ISPA - modernizace čistírny odpadních vod v Bukurešti

* Referenční číslo: 
TE200554423
 
* Stav tendru: 
výzva k předkvalifikaci  
 
* Banka: 
EuropeAid - ISPA  
 
* Země: 
Rumunsko 
 
* Identifikační číslo tendru: 
54423 
 
* Datum uzávěrky:  
10.05.2005 
 
* Zdroj informace:  
S 51 
 
* Obor dle celního sazebníku:
 
T16 Stroje a mechanická zařízení; elektrická zařízení; jejich části a součásti; přístroje pro záznam a reprodukci zvuku, přístroje pro záznam a reprodukci televizního obrazu a zvuku a části, součásti a příslušenství k těmto přístrojům
 

RO-Bukurešť: ISPA - Modernizace čistírny odpadních vod v Bukurešti: Etapa I, Bukurešť, Rumunsko
2005/S 51-048550
Vyhlášení veřejné zakázky na stavební práce
1. Referenční číslo:
EuropeAid/120608/D/W/RO.
2. Řízení:
Mezinárodní omezené výběrové řízení pro předběžný výběr dodavatelů.
3. Program:
ISPA.
4. Financování:
Finanční memorandum 2004/RO/16/P/PE/003 s doplňkovým financováním z fondů Evropské investiční banky (European Investment Bank - EIB) a Banky pro obnovu a rozvoj (Bank for Reconstruction and Development - EBRD) ve formě půjček.
5. Realizační agentura (zodpovědná za veškeré kroky v rámci výběrového řízení a uzavírání smluv):
Centrální oddělení financí a smluvních ujednání (Central Finance and Contracts Unit - CFCU) při Ministerstvu veřejných financí, 44 Mircea Voda Blvd., Bukurešť 3, Rumunsko. Tel.: 40 21 326 87 33; 326 55 55/klapka 532. Fax: 40 21 326 87 30; 326 87 09. Kontaktní osoba: paní Irina Popovici, vedoucí projektu.
5.1 Zadavatel (bude pověřovat zadáním zakázky)
Rada statutárního města Bukurešti, Ul. Regina Elisabeta č. 47, obvod 5, Bukurešť, Rumunsko.
6. Povaha zakázky:
Práce na zakázce jsou vymezeny podmínkami FIDIC v rámci Smlouvy o zpracování technického návrhu a výstavbě provozu, první vydání v r. 1999 (Žlutá kniha).
7. Popis zakázky:
Návrh řešení výstavby a modernizace čističky odpadních vod je založen na rozfázování jednotlivých činností tak, aby došlo ke splnění následujících aspektů:
(1) Etapa I - zkompletování linky č.1 pro dosažení maximální možné kapacity dané stávajícím zařízením; využití stávající technologie vyhnívacích komor/ nádrží,stavba oddělených vyrovnávacích nádrží a provozu pro odvodnění a zahuštění kalů, dosažení požadované kapacity retenční komory která by primárně fungovala jako usazovací nádrž s následným celkovým odbouráváním nečistot dle projektu. Počáteční provoz linky č. 1 ve fázi 1 musí odpovídat zhruba 55 % průtoku předpokládaného v roce 2010 s fixním průtokem 10 m3/s.
(2) Etapa II - vybudování nové čističky-linky č. 2 na "zelené louce" vycházející z výkonnosti linky č. 1, se zvýšenou kapacitou vyhnívacích komor/ nádrží pro zpracování kalů, instalace přídavného technologického zařízení pro odvodnění a zahuštění kalů a výstavba spalovny pro úplné zpracování kalů.
Na základě nařízení ISPA bude v rámci projektu spolufinancována pouze etapa I. Předpokládá se, že po přijetí Rumunska do Evropské Unie bude podána žádost o spolufinancování etapy II ze strany Fondu soudržnosti (Cohesion Fund).
Předmět čerpání z fondů i průběh plnění dodávky ze strany vítězného dodavatele pro obě etapy projektu lze vymezit v jednotlivých ustanoveních dané smlouvy.
8. Počet a názvy položek:
Nehodící se.
Podmínky účasti
9. Způsobilost a pravidla o původu:
Účast na zakázce je otevřena za rovnocenných podmínek veškerým fyzickým i právnickým osobám, firmám i podnikům se společnou majetkovou účastí z kterékoliv země nebo zemí dle provozní strategie a ustanovení EBRD. Zrušení výběrového řízení dle titulu V finančních vyhlášek je možno vyhlásit v souladu s ustanovením Vyhlášky Rady (ES) č. 1267/99 ze dne 21. 6. 1999 stanovující nástroje strukturální strategie pro předběžné přijetí, jak je ustanoveno ve Vyhlášce Rady (ES) č. 2382/2001 opravňující účast třetích stran na tomto projektu. V souladu s mezinárodními právními normami nesmí být prostředků z fondů použito pro výplaty osob nebo právních subjektů ani pro dovoz zboží v případech, kdy takovéto platby nebo dovoz jsou zakázány následkem rozhodnutí vydaného Radou bezpečnosti Organizace spojených národů na základě kapitoly VII listiny Organizace spojených národů.
10. Počet přihlášek:
Uchazeči (včetně firem v rámci stejné právní skupiny, dalších členů stejného konsorcia a subdodavatelů) by měli podat pouze jednu přihlášku na tuto zakázku (položku), ať se jedná

 

Pro získání bližších informací se obraťte na
* Kontakt:
Věra Řeháčková
odborný pracovník, specialista CzechTrade
vera.rehackova@czechtrade.cz

Věra Řeháčková
Tel.: 420224907548
Fax: 420224913813
 


Související články


Poslední diskuse k článku - 0 příspěvků celkem

přidej nový příspěvek

Zatím žádný příspěvek
můžete na tento článek reagovat jako první...


EnviWeb s.r.o. neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. EnviWeb s.r.o. si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory EnviWebu.



Search
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>



Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist