Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

EuropeAid - Cards — Vybavení pro monitorování pitné a odpadové vody

28.06.2005  |  125× přečteno      vytisknout článek

EuropeAid - Cards — Vybavení pro monitorování pitné a odpadové vody

* Referenční číslo: 
TE200555917
 
* Stav tendru: 
vypsaný tendr  
 
* Banka: 
EuropeAid - CARDS  
 
* Země: 
Srbsko a Černá Hora 
 
* Identifikační číslo tendru: 
55917 
 
* Datum uzávěrky:  
23.08.2005 
 
* Zdroj informace:  
S 120 
 
* Obor dle celního sazebníku:
 
T16 Stroje a mechanická zařízení; elektrická zařízení; jejich části a součásti; přístroje pro záznam a reprodukci zvuku, přístroje pro záznam a reprodukci televizního obrazu a zvuku a části, součásti a příslušenství k těmto přístrojům
 

YU-Bělehrad: Cards — Vybavení pro monitorování pitné a odpadové vody
2005/S 120-117923
Lokalita: Srbská republika

Vyhlášení veřejné zakázky na dodávky

1. Referenční číslo:
EuropeAid/120975/D/S/YU
2. Řízení:
Mezinárodní otevřené řízení.
3. Program:
Cards.
4. Financování:
Evropská agentura pro obnovu, rozpočet na rok 2005.
5. Zadavatel:
European Agency for Reconstruction, Bělehrad, Republika Srbsko a Černá Hora.

Předmět zakázky

6. Popis zakázky:
Dodání, instalace, přezkoušení, uvedení do provozu, garanční podpora a možné poprodejní služby a s tím spojené školení poskytované dodavatelem vybavení pro monitorování pitné a odpadové vody.
7. Počet a názvy položek:
1 položka.

Podmínky účasti

8. Způsobilost a pravidla o původu:
Účast je otevřená za stejných podmínek pro všechny fyzické a právnické osoby, jež se účastní buď individuálně nebo ve skupině (konsorciu) uchazečů, z členských států EU a ze zemí a území regionů zahrnutých do a/nebo oprávněných nařízením o programu Cards nebo jinými zvláštními předpisy příslušejícími k programu, v rámci kterého je zakázka financována (viz také bod 21 níže). Všechno zboží pro tuto zakázku musí pocházet z těchto zemí.
9. Důvody pro vyloučení:
Uchazeči musí předložit prohlášení, že se nenacházejí v žádné ze situací, které jsou uvedeny v oddílu 2.3.3 Manuálu postupů při zadávání veřejných zakázek financovaných ze společného rozpočtu ES v rámci aktivit vně Evropských společenství (dostupný na následující internetové adrese: europa.eu.int
10. Počet nabídek:
Uchazeči (včetně firem v rámci stejné právní skupiny a dalších členů stejného konsorcia) mohou pro každou položku předložit pouze 1 nabídku. Tito uchazeči nesmí figurovat v žádné další nabídce jako subdodavatelé. Subdodavatelé se mohou podílet na jedné, nebo na více nabídkách. Nabídky na části položky nebudou brány v úvahu. Každý uchazeč může ve své nabídce uvést, že poskytne slevu v případě, že jeho nabídka bude přijata pro více než 1 položku. Uchazeči nesmí předložit nabídku pro různorodé řešení jako dodatek k jejich nabídce na dodávky vyžadované v zadávací dokumentaci.
11. Záruka nabídky:
Při podávání své nabídky uchazeči musí poskytnout záruku nabídky ve výši 24 000 EUR. Tato záruka bude vrácena neúspěšným uchazečům po uzavření výběrového řízení a úspěšnému uchazeči (uchazečům) po podpisu smlouvy všemi stranami. Tato záruka bude vyžádána v případě, že uchazeč nesplní závazky uvedené ve své nabídce.
12. Záruka provedení:
Úspěšný uchazeč bude požádán o poskytnutí záruky provedení ve výši 10 % ceny zakázky v euro při spolupodpisu smlouvy. Tato musí být doručena do 30 dnů poté, co uchazeč obdržel zadavatelem podepsanou smlouvu. Jestliže vybraný uchazeč neposkytne tuto záruku v určeném čase, zakázka bude neplatná a nová zakázka bude přisouzena a zaslána uchazeči, který předložil druhou ekonomicky nejvýhodnější, vyhovující nabídku.
13. Informační schůzka a/nebo prohlídka místa:
Nepovinná návštěva místa provedení se uskutečni dne 8.7.2005 v 10.00 v Institute for Public Health Belgrade (Institut veřejného zdraví v Bělehradě) a v 12.00 v Hydrometeorological Service of the Republic of Serbia (Hydrometeorologické služby Srbské republiky). Podrobné informace o místě setkání a kontaktní informace jsou uvedeny v pokynech pro uchazeče v zadávací dokumentaci.
14. Platnost nabídky:
Nabídky musí zůstat v platnosti po dobu 90 dnů od uplynutí lhůty pro podání nabídek.
15. Maximální doba doručení:
Maximální doba doručení, včetně instalace a uvedení do provozu: 4 měsíce ode dne podepsání smlouvy oběma stranami.

Kritéria pro výběr uchazečů a zadání zakázky

16. Kritéria pro výběr uchazečů:
1) Hospodářská a finanční kapacita:
průměrný roční obrat uchazeče pro poslední 3 roky, 2002, 2003 a 2004 musí byt alespoň 2 500 000 EUR.
2) Odborná kapacita:
uchazeč má uskutečněno dodání minimálně celkem 2 doložených zařízení v uvedeném sektoru a v požadovaných případech i školení, během uplynulých 5 let (rok 1999 či poté). Podíl uchazeče v celkové dodávce vybavení projektu uskutečněné při minimálním celkovém počtu 2 instalací musí mít minimální hodnotu alespoň 550 000 EUR.
3) Technická kapacita:
uchazeč musí poskytnout důkaz, pokud se to vyžaduje, o vlastním certifikátu řízení kvality v souladu s požadavky ISO 9001, nebo certifikátu výrobce, pokud dodavatel není výrobce, v patřičných sektorech, a toho, že bude schopen zajistit účinné poprodejní služby, specializované školení, technickou podporu a dodání originálních náhradních dílů prostřednictvím místní organizace autorizované výrobcem.
17. Kritéria pro zadání zakázky:
Zakázka bude přidělena technicky a administrativně vyhovující nabídce s nejnižší cenou.

Nabídkové řízení

18. Jak lze získat zadávací dokumentaci:
Zadávací dokumentace v angličtině je dostupná ode dne uveřejnění u Evropské agentury pro obnovu (European Agency for Reconstruction), Vasina 2–4, 11000 Bělehrad, Srbsko a Černá Hora s uvedením reference „EuropeAid/120975/D/S/YU“.
Abyste mohli zadávací dokumentaci získat, zašlete prosím písemnou žádost pouze faxem: (381-11) 302 34 66, k rukám Procurement Officer (úředníka odpovědného za zadávání veřejných zakázek). Žádost musí obsahovat následující formulaci: „Request for Tender Dossier for Supply of Laboratory Equipment for Water and Wastewater Quality Monitoring, Republic of Serbia — Publication ref. EuropeAid/120975/D/S/YU“. Spolu s žádosti poskytněte i následující informace: název společnosti; jméno kontaktní osoby; poštovní adresu; telefonní číslo; číslo faxu; a e-mailovou adresu, na kterou chcete aby vám byla zadávací dokumentace zaslána. Zadávací dokumentace bude zaslána pouze e-mailem.
Nabídky musí být podány za použití standardního nabídkového formuláře, který je přiložen v zadávací dokumentaci a jehož formát a instrukce musí být přísně dodrženy.
Uchazeči, kteří mají otázky týkající se této zakázky, by je měli zaslat písemně na tuto adresu:
European Agency for Reconstruction (Evropská agentura pro obnovu), K rukám: Procurement Officer, Vasina 2–4, 11000 Bělehrad, Srbsko a Černá Hora. Fax: (381-11) 302 34 66;
(s uvedením referenčního čísla jako v bodě 1) nejméně 21 dní před uplynutím lhůty na podání nabídek uvedené v bodě 19. Zadavatel musí odpovědět na všechny dotazy uchazečů nejméně 11 dní před uplynutím lhůty na podání nabídek.
19. Lhůta pro podání nabídek:
Uzávěrka pro předkládání nabídek je dne 23.8.2005 ve 14.00 hodin bělehradského místního času na adrese:
European Agency for Reconstruction, k rukám: Procurement Officer, Vasina 2–4, 11000 Bělehrad, Srbsko a Černá Hora.
Jakákoliv nabídka obdržená po tomto termínu nebude brána v úvahu.
20. Otevírání nabídek:
Otevírání nabídek se bude konat dne 23.8.2005 ve 14.00 bělehradského místního času na adrese uvedené v bodě 18.
21. Právní základ:
Nařízení Evropské rady (ES) č. 2666/2000 ze dne 5.12.2000 ve znění nařízení Rady (ES) č. 2415/2001 ze dne 10.12.2001.
22. Zrušení:
Zadavatel si vyhrazuje právo nabídkové řízení kdykoliv zrušit.


Pro získání bližších informací se obraťte na
* Kontakt:
Pavel Talafús
odborný pracovník, specialista CzechTrade
pavel.talafus@czechtrade.cz

Pavel Talafús
Tel.: 420224907543
Fax: 420224913813


Související články


Poslední diskuse k článku - 0 příspěvků celkem

přidej nový příspěvek

Zatím žádný příspěvek
můžete na tento článek reagovat jako první...


EnviWeb s.r.o. neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. EnviWeb s.r.o. si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory EnviWebu.Search
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist