Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

Možnost účasti na veletrhu BEST 2007 (technologie pro životní prostředí, obnovitelné zdroje energie) - volná místa

28.08.2007  |  123× přečteno      vytisknout článek

Možnost účasti na veletrhu BEST 2007 (technologie pro životní prostředí, obnovitelné zdroje energie) - volná místa

*Datum novinky:
  27.08.2007
*Země určení:
  Belgie  BusinessInfo.cz - Belgie" href="http://www.businessinfo.cz/cz/clanky/belgie/1000809/">(teritoriální informace Belgie)
 
Souborové přílohy
Název souborové přílohy Typ Velikost
* best-2007-pozvanka-a-prihlaska.doc Dokument ve formátu DOC 370kB
 
 


VOLNÁ MÍSTA NA VELETRHU "BEST 2007"V Belgii (10. - 12. října 2007). CzechTrade nabízí firmám zaměřeným na západoevropské trhy možnost prezentovat se na tomto veletrhu buď prostřednictvím katalogů nebo osobně. Přihlášky přijímáme do konce srpna.

ZAMĚŘENÍ:
Sanace půd, obnova opuštěných průmyslových pozemků a objektů
Vodní hospodářství a čištění odpadních vod
Obnovitelné zdroje energií a racionální využití energie
Sběr a recyklace odpadů

PROČ VELETRH BEST 2007?
Belgie patří k zemím s nejvyšší hustotou obyvatelstva a největší koncentrací průmyslu na světě. Proto musí řešit nemalé problémy v oblasti znečištění životního prostředí a nakládání s odpady. Celkové výdaje na tyto položky jsou v Belgii odhadovány na 1,7 % HDP (cca. 5 miliard eur ročně) a jsou rozděleny mezi sektory čistění odpadních vod, odpadové hospodářství, sanace zamořených půd, kontrola znečištění ovzduší a poradenství v oblasti životního prostředí. V posledních letech zde narůstá tlak na kontrolu a odstraňování znečištění, ale i jeho prevenci tak, aby se dosáhlo cílů ochrany životního prostředí stanovených na národní i evropské úrovni. Mezi ně patří především snížení emisí CO2 o 7,5 % v letech 2008-2012, podpora sběru a recyklace odpadů, sanace zamořených půd a zlepšení v oblasti čištění odpadních vod. Zejména u čištění vod se v příštích letech očekává pokračování rozsáhlých investic do výstavby čističek odpadních vod a kanalizací. Belgie také výrazně investuje do rozvoje energií z obnovitelných přírodních zdrojů. Cílem je, aby v roce 2010 6 % energie bylo získáváno z těchto zdrojů (Vlámsko 5 %, Valonsko 8 %). Na národní, regionální i obecní úrovni jsou proto poskytovány výrazné podpory zejména v oblasti využití biomasy, instalace solárních panelů, tepelných čerpadel a větrných elektráren.

BEST je jedním z hlavních belgických veletrhů v oblasti technologií pro životní prostředí a obnovitelných zdrojů energií. Koná se pravidelně jednou za dva roky, letos jde již o osmý ročník. Již potřetí proběhne BEST souběžně s veletrhem zaměřeným na vybavení a služby pro veřejný sektor Municipio (www.municipio.be) a návštěvníci budou moci na jednu vstupenku navštívit oba veletrhy. Na veletrhu BEST je očekáváno cca. 200 vystavovatelů a více než 10 000 odborných návštěvníků (ředitelé firem, nákupčí ze soukromého i veřejného sektoru, atd.) především z Belgie, dále z Německa, Francie, Lucemburska a Nizozemska. Značná část návštěvníků přichází za účelem nalezení nových dodavatelů. V rámci veletrhu proběhnou rovněž odborné konference a matchmaking – BEST ECO MEETING (viz www.bem2007.be), jichž se firmy budou také moci zúčastnit. Podrobnější informace o veletrhu lze nalézt na stránkách: www.bestenvironnement.be.

NABÍZÍME VÁM:
Doprovodnou asistenci CzechTrade
Vytipování Vašich potenciálních obchodních partnerů v Belgii a předání pozvánky na veletrh společně s profilem Vaší společnosti těmto firmám.
Přítomnost pracovníků CzechTrade na stánku po celu dobu konání veletrhu, kteří budou v přímém kontaktu s potenciálními zahraničními zákazníky a budou zajišťovat individuální sběr kontaktů.
Dle zájmu možnost osobní účasti zástupců Vaší společnosti na stánku za účelem jednání s potenciálními partnery.
Možnost zapojení Vaší společnosti do matchmakingu – BEST ECO MEETING.
Po skončení veletrhu vypracování a předání individuální výsledné zprávy s kontakty na zájemce o spolupráci.
Možnost osobní účasti na stánku

Více informací a přihlášku na akci naleznete v přiloženém souboru.

 

*Kontaktní informace:
CzechTrade Praha - Klára Jirousková
Dittrichova   21
12801   Praha 2  

Telefon: 224907605
Email: klara.jirouskova@czechtrade.cz
WWW: http://www.czechtrade.cz/Global?xml=/sluzby/akce/detail-akce.xml&id_akce=563
 


Související články


Poslední diskuse k článku - 0 příspěvků celkem

přidej nový příspěvek

Zatím žádný příspěvek
můžete na tento článek reagovat jako první...


EnviWeb s.r.o. neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. EnviWeb s.r.o. si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory EnviWebu.Search
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist