Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

Výzva k podání nabídky v podlimitní veřejné zakázce Podpora ZS FS - MŽP ve věci veřejných zakázek a provozních smluv ve vodohospodářském sektoru

06.05.2008  |  128× přečteno      vytisknout článek

Výzva k podání nabídky v podlimitní veřejné zakázce Podpora ZS FS - MŽP ve věci veřejných zakázek a provozních smluv ve vodohospodářském sektoru

Výzva k podání nabídky v podlimitní veřejné zakázce

Název zadavatele: ČR - Ministerstvo životního prostředí
Sídlo zadavatele: Praha 10 - Vršovice, Vršovická 65, PSČ 100 10
Název veřejné zakázky: "Podpora ZS FS - MŽP ve věci veřejných zakázek a provozních smluv ve vodohospodářském sektoru"
Tímto zadavatel vyzývá všechny uchazeče k předložení nabídky na výše uvedenou podlimitní veřejnou zakázku.

Kontaktní osobou v organizačních věcech souvisejících s touto veřejnou zakázkou je zástupce osoby pověřené výkonem zadavatelských činností Ing. Veronika Vokounová MBA, jednatelka společnosti EuroAssist, s.r.o., Nad Nuslemi 4, 140 00 Praha 4, IČ: 271 70 446, tel.: 420 175 415; e-mail: veronika@euroassist.cz. Na této adrese obdržíte veškerou zadávací dokumentaci včetně odpovědí na dodatečné dotazy týkající se této zakázky.

Termín pro podání nabídek: do 15. května 2008 do 9:00 hod. do sídla zadavatele Ministerstvo životního prostředí ČR, Vršovická 65, PSČ 100 10 Praha 10. Termín pro otvírání obálek je 15. května 2008 v 10:00 v sídle zadavatele Ministerstvo životního prostředí ČR, Vršovická 65, 100 10 Praha 10.

Požadavky na prokázání kvalifikace:

Základní kvalifikační předpoklady dle §53 zákona č. 137/2006 Sb.

Profesní kvalifikační předpoklady:

a) výpis z obchodního rejstříku

b) doklad o oprávnění k podnikání podle zvláštních právních předpisů

c) doklad osvědčující odbornou způsobilost dodavatele – osvědčení o autorizaci dle (§ 5 odst. 3 písm. c) zákona č. 360/1992 Sb. ve znění pozdějších předpisů v oboru „stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství“ nebo ekvivalentní.

Ekonomické a finanční kvalifikační předpoklady:

a) Dodavatel předloží pojistnou smlouvu, jejímž předmětem je pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou dodavatelem třetí osobě, z níž bude patrná výše pojistné částky pro tento druh pojištění a to v minimální výši 20 mil. Kč.

Technické kvalifikační předpoklady:

a) Seznam významných služeb poskytnutých dodavatelem v posledních 3 letech, které mají souvislost s předmětem zakázky.

b) Dodavatel doloží seznam osob odpovědných za poskytnutí požadované služby a osvědčení o vzdělání a odborné kvalifikaci

Údaje o hodnotících kritériích dle §78 ZVZ:

a) Výše nabídkové ceny (číselné kritérium) váha 40 %

Nejlépe bude hodnocena nabídka s nejnižší nabídkovou cenou za 1 hodinu.

b) Kvalita právních rozborů (slovní kritérium) váha 30%

Nejlépe budou hodnoceny nabídky obsahující nejkvalitnější právní rozbor s nejvyšší vypovídací hodnotou v poměru k rozsahu materiálu.

c) Návrh kontrolních položek pro kontrolu souladu provozních vodohospodářských smluv v ČR se standardy dle „nejlepší mezinárodní praxe“ (slovní kritérium) váha 30%

Nejlépe budou hodnoceny nabídky obsahující nejlépe zpracované vzorové dokumenty s nejvyšší vypovídací hodnotou v poměru k rozsahu materiálu.


Související články


Poslední diskuse k článku - 1 příspěvků celkem

přidej nový příspěvek
???
Rozumí někdo, co je jádro pudla onoho textu? VO CO TAM DE?
vloženo: 06.05.2008 14:26     vložil:  CC Reagovat 
zobrazit všechny příspěvky

EnviWeb s.r.o. neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. EnviWeb s.r.o. si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory EnviWebu.



Search
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>



Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist