Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

VZ - Šetření v zemědělských podnicích pro účely hodnocení dopadu způsobu hospodaření v návaznosti na potřeby WFD a nitrátové směrnice

16.06.2011  |  32× přečteno      vytisknout článek

VZ - Šetření v zemědělských podnicích pro účely hodnocení dopadu způsobu hospodaření v návaznosti na potřeby WFD a nitrátové směrnice

Název:
Šetření v zemědělských podnicích pro účely hodnocení dopadu způsobu hospodaření v návaznosti na potřeby WFD a nitrátové směrnice
Číslo jednací:
6VZ21865/2011-14132
Evidenční číslo v IS VZ-US:
60061217
Stav zadávacího řízení:
Zadávací řízení probíhá

Místo plnění:
Česká republika
Název zadavatele:
Ministerstvo zemědělství
Organizační jednotka:
Úsek pro společnou zemědělskou a rybářskou politiku EU

Druh řízení:
Otevřené řízení
Druh veřejné zakázky:
Veřejná zakázka podlimitní
Způsob zadání:
Výzva
Předmět veřejné zakázky:
Služby
Předpokládaná hodnota:
-2 700 000 Kč (bez DPH)

Stručný popis zakázky:
A. Aktualizace šetření o vybrané podniky v oblastech se zvýšenými koncentracemi dusičnanů v povrchových vodách i mimo zranitelné oblasti a o vybrané podniky provozující bioplynové stanice (termín 6-7/2011).
B. Dle specifikace zakázky zajištění metodického proškolení pracovníků zajišťujících sběr dat v terénu. Seznámení terénních pracovníků se sestavením SW pro jednotné shromažďování podkladových dat a regionální rozčlenění sledovaného území.
C. Výběr vhodných podniků naplňujících statistický vzorek vypovídající stanovení dopadů pro vymezené ZOD - bude provedeno ve spolupráci s pověřenými pracovníky MZe.
D. Zjištění údajů o hospodaření za rok 2010 u vybraných 250 zemědělských podnikatelů dle stanoveného vzorku, zapracování těchto údajů do standardních aktualizovaných dotazníků v elektronické formě (termín 9/2011).
E. Výběr vhodných podniků naplňujících statistický vzorek vypovídající stanovení dopadů pro vymezené ZOD v kombinaci s ekologickým způsobem hospodaření - bude provedeno ve spolupráci s pověřenými pracovníky MZe.
F. Zajištění údajů o hospodaření za rok 2010 u vybraných 150 ekologicky hospodařících zemědělských podnikatelů, zapracování těchto údajů do standardních aktualizovaných dotazníků v elektronické formě (termín 9/2011).
G. Shromáždění získaných údajů dle bodu 4 a 6 od proškolených metodiků a dalších odborníků a po jejich ověření jejich zapracování do elektronické databáze kompatibilní s datovými zdroji časové řady 2004 - 2010 (průběžně, do 11/2011).
H. Zajištění zpracování studie týkající se problematiky hospodaření ve zranitelných oblastech v souvislosti se sledovaným způsobem hospodaření. Zpráva bude obsahovat popis řešení projektu, jeho vyhodnocení a vyhodnocení výsledků. Součástí bude finanční analýza čerpání finančních prostředků (termín 12/2011).
I. Prezentace průběžných výsledků. Řešitel svolá v 7/2011 a 10/2011 setkání se zadavatelem, kde bude postup řešení projektu prezentován.

Více: eagri.cz


Související články


Poslední diskuse k článku - 0 příspěvků celkem

přidej nový příspěvek

Zatím žádný příspěvek
můžete na tento článek reagovat jako první...


EnviWeb s.r.o. neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. EnviWeb s.r.o. si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory EnviWebu.Search
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist