Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

Krajská informační střediska pro rozvoj zemědělství a venkova

04.01.2005  |  123× přečteno      vytisknout článek

Vedením Ministerstva zemědělství byl 7. 12. 2004 schválen materiál odboru výzkumu, vzdělávání a zakladatelské činnosti, upravující působnost Krajských informačních středisek pro rozvoj zemědělství a venkova (KIS) a kritéria výběru uchazečů pro získání statutu tohoto článku poradenského systému MZe.

Na základě schválené Koncepce zemědělského poradenství na roky 2004 ÷ 2010 zpracoval odbor výzkumu, vzdělávání  a zakladatelské činnosti MZe návrh působnosti a kritéria výběru uchazečů o obdržení statutu Krajského informačního střediska pro rozvoj zemědělství a venkova (KIS).

Úkolem KIS bude  adresný  přenos resortních informací, jejich provázanost s regionálními rozvojovými aktivitami a  informační podpora systému zemědělského poradenství. Tuto činnost  budou KIS zajišťovat  především prostřednictvím informační vazby na Ústav zemědělských a potravinářských informací (ÚZPI) s finanční podporou MZe. Cílovými příjemci informací budou zemědělci, regionální a místní iniciativy rozvoje venkova a agrární nevládní organizace. Specifikace činností je zpracována v zadání výběrových podmínek KIS.

MZe udělí statut  KIS na základě výběru jednomu subjektu v kraji. Žadatelem může být právnická osoba, která má poskytování informací v náplni činnosti, která zajistí spolupráci s cílovými skupinami a s krajskou reprezentací a která předloží ve stanoveného termínu projekt zpracovaný podle zadaných  výběrových podmínek (viz příloha č. I „Krajské informační středisko pro rozvoj zemědělství a venkova“ a příloha č. II „Osnova projektu KIS“).

Žádosti o udělení statutu KIS včetně zpracovaných projektů KIS mohou být předloženy MZe, odboru 13020 – výzkumu, vzdělávání a zakladatelské činnosti ode dne uveřejnění do 14.1.2005 (včetně). Výběr nejvhodnějších kandidátů z jednotlivých krajů provede MZe ve spolupráci se zástupci krajů v období od 17.1.2005 ÷ 31.1.2005.

Příloha : KIS_Priloha_I.doc [doc ; 169984 bytů]
Příloha : KIS_Priloha_II.doc [doc ; 83456 bytů]


Související články


Poslední diskuse k článku - 0 příspěvků celkem

přidej nový příspěvek

Zatím žádný příspěvek
můžete na tento článek reagovat jako první...


EnviWeb s.r.o. neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. EnviWeb s.r.o. si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu. Diskuse NEJSOU určeny pro dotazy na autory článků nebo redaktory EnviWebu.Search
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist