Den Země 2002 v Chrudimi
Úterý 23.dubna Resselovo náměstí Za pomoc a podporu děkujeme : ČSOP, o.s.
Chiméra, MěÚ – Zdravé město , OkÚ oddělení sociální prevence, Spolek Mach, VOŠ,
SZEŠ a SOU Chrudim 10,00 Zahájení 10,15 Loutkové divadlo nejen pro děti 11,00
Vyhlášení výsledků soutěže Sbíráme hliník 11,15 Vystoupení dětského pěveckého
sboru Tralaláček 11,40 Peťáci – divadlo v podání žáků Szeš Chrudim 12,00 Jarda
Jung – hudební vystoupení 13,00 Vyhlášení výsledků ankety Zelená perla 13,15
Vystoupení souboru z ÚSP Slatiňany 14,00 Kratochvílovic Honzíci – hudební
skupina 15,00 Vypsaná fixa – hudební vystoupení 16,00 Poupata – folková hudba
17,00 Etnická hudba 18,00 Ukončení Doprovodný program Stánky a stanoviště
Keramická dílna Výroba dřevěných hraček
[https://www.kamsnim.cz/categories/reuseHrackyOstatni] Soutěže v poznávání
přírody Výroba svíček Malování na role papíru Dekorativní keramika Výstavní
panely o životním prostředí Výrobky ze skla Kovářské práce Prezentace organizací
Ekocentrum ČSOP Zelený dům Ochránci hospodářských zvířat Transform Bohdaneč –
výrobky z recyklovaných plastů Prodej biopotravin Stánek zdravé výživy Klub
Agora – Ukončení Dne Země vystoupením hudebních skupin Začátek 19,00 hodin
Skupiny: AGATHA KRISTI RIVAJVL BAND, RADIO JEREVAN, DEAD CAMEL BLUES BAND
Přednášková místnost Vodní zdroje Chrudim 11 00 RNDr. František Bárta – Natura
2000 12 30 RNDr. Tomáš Pavlík – Ochrana přírody 14 00 Ing. Miroslav Vraný –
Ekologické zemědělství
Úterý 23.dubna
Resselovo náměstí
Za pomoc a podporu děkujeme :
ČSOP, o.s. Chiméra, MěÚ – Zdravé město ,
OkÚ oddělení sociální prevence, Spolek Mach,
VOŠ, SZEŠ a SOU Chrudim
10,00 Zahájení
10,15 Loutkové divadlo nejen pro děti
11,00 Vyhlášení výsledků soutěže Sbíráme hliník
11,15 Vystoupení dětského pěveckého sboru Tralaláček
11,40 Peťáci – divadlo v podání žáků Szeš Chrudim
12,00 Jarda Jung – hudební vystoupení
13,00 Vyhlášení výsledků ankety Zelená perla
13,15 Vystoupení souboru z ÚSP Slatiňany
14,00 Kratochvílovic Honzíci – hudební skupina
15,00 Vypsaná fixa – hudební vystoupení
16,00 Poupata – folková hudba
17,00 Etnická hudba
18,00 Ukončení
Doprovodný program
Stánky a stanoviště
Keramická dílna
Výroba dřevěných hraček
Soutěže v poznávání přírody
Výroba svíček
Malování na role papíru
Dekorativní keramika
Výstavní panely o životním prostředí
Výrobky ze skla
Kovářské práce
Prezentace organizací
Ekocentrum ČSOP Zelený dům
Ochránci hospodářských zvířat
Transform Bohdaneč – výrobky z recyklovaných plastů
Prodej biopotravin
Stánek zdravé výživy
Klub Agora – Ukončení Dne Země vystoupením hudebních skupin
Začátek 19,00 hodin
Skupiny: AGATHA KRISTI RIVAJVL BAND, RADIO JEREVAN, DEAD CAMEL BLUES BAND
Přednášková místnost Vodní zdroje Chrudim
11 00 RNDr. František Bárta – Natura 2000
12 30 RNDr. Tomáš Pavlík – Ochrana přírody
14 00 Ing. Miroslav Vraný – Ekologické zemědělství
Sdílet článek na sociálních sítích