Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

Informace pro žadatele o stanovisko ČGS k projektům OPŽP-Prioritní osa 6.-Oblast podpory 6.6.

Česká geologická služba Abstrakt:  Řídícím orgánem Operačního programu Životní prostředí (OPŽP) je Ministerstvo životního prostředí (MŽP). Projektové žádosti mohou předkládat kraje, města a obce, příspěvkové organizace, státní podniky a státní organizace, vysoké školy, občanská sdružení a obecně prospěšné organizace, právnické a fyzické osoby. Zprostředkujícím subjektem pro posuzování a hodnocení žádostí prioritní osy 6.6. je Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky (AOPK ČR), organizační složka státu, zřízená Ministerstvem životního prostředí. AOPK ČR přijímá projekty prioritní osy 6.6. pouze s již předem vypracovaným odborným stanoviskem ČGS. Úloha České geologické služby při předkládání žádostí o poskytování finančních prostředků v rámci aktuální výzvy OPŽP - Prioritní osa 6. - Oblast podpory 6.6. je vždy definována v příslušné příloze k aktualizované Výzvě MŽP pro předkládání žádostí o poskytování finančních prostředků pro projekty z Operačního programu Životní prostředí včetně spolufinancování ze Státního fondu životního prostředí České republiky a státního rozpočtu České republiky, s vyjmenovanými doklady, které jsou požadovány k Formuláři žádosti o podporu v Operačním programu Životní prostředí. Česká geologická služba je na základě Implementačního dokumentu OPŽP jmenovanou institucí určenou k vypracování odborného stanoviska podle stanovené osnovy. Toto stanovisko je jednou z nedílných součástí žádosti určené pro oprávněného poskytovatele finančních prostředků - Státní fond životního prostředí. Zpracování stanoviska je pro předkladatele provedeno bezplatně ve lhůtě 20 pracovních dnů od doručení žádosti do podatelny ČGS. Podrobné informace k posuzování projektů Českou geologickou službou naleznete v příloze této aktuality.
...

Zobrazit celý článek na webu Česká geologická služba »
Související články
Search
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist