Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

Podpora zpracování lesních hospodářských plánů

04.01.2012  |  RSS zdroj: Agris.cz
Agris.cz Abstrakt:  Informace k podpoře zpracování lesních hospodářských plánů v roce 2011 a 2012. Pro rok 2011 byla podpora dle písm. H - na úhradu zvýšených nákladů spojených s vyhotovením digitální formy dat lesních hospodářských plánů (dále jen "LHP") pro účely státní správy lesů, která je součástí přílohy č. 9 zákona č. 433/2010 Sb., o státním rozpočtu ČR na rok 2011 - Závazná pravidla poskytování finančních příspěvků na hospodaření v lesích v roce 2011 a způsobu kontroly jejich využití (dále jen "Pravidla"), poskytována v režimu de minimis (dle nařízení Komise (ES) č. 1998/2006 ze dne 15. prosince 2006 o použití článků 87 a 88 Smlouvy na podporu de minimis). Veškeré podpory poskytnuté v tomto režimu jsou evidovány v Centrálním registru podpor malého rozsahu a poskytnutá částka jednomu příjemci nesmí v období tří let překročit 200 tis. EUR.
...

Zobrazit celý článek na webu Agris.cz »
Související články
Search
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>Doporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist