zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Nano Energies razí cestu využití i menších obnovitelných zdrojů elektřiny

26.11.2014
Energie
Nano Energies razí cestu využití i menších obnovitelných zdrojů elektřiny

Zakladatelé akciové společnosti, která je vlastníkem Nano Energies Trade s.r.o. a Nano Green s.r.o. jsou úspěšní podnikatelé v oblasti technologií. V aplikaci moderních, zejména nano technologií, spatřují perspektivní směr rozvoje energetiky 21. století, který vytvoří prostor pro zodpovědné chování při zachování civilizačních standardů. Proto pro svou společnost zvolili název Nano Energies.

Naše filozofie

Podporujeme alternativu, která zákazníkům rozšiřuje výběr. Považujeme výrobu energie z obnovitelných zdrojů nezávisle na ložiscích nerostných surovin za důležitý směr v rozvoji energetiky, respektujeme všechny férové hráče v oboru a podporujeme možnost svobodného výběru. Věříme tomu, co děláme, jsme profesionální tým složený z osobností, které se ztotožňují s filozofií firmy.

Náš tým je složen z odborníků na nákup a prodej elektřiny, kteří na českém energetickém trhu působí od roku 2002. Jsme českou společností. Naše služby poskytujeme prostřednictvím přímých distribučních kanálů, především telefonu a elektronické pošty. Nebudujeme pobočky a ušetřené náklady se pak příznivě promítají do koncových cen námi prodávané elektřiny. Poskytujeme kvalitní zákaznický servis a budujeme korektní a dlouhodobé vztahy s našimi obchodními partnery.

Nano Energies je společností prosazující cestu k energetické soběstačnosti, svobodě a větší nezávislosti na současném energetickém systému, za využití moderních nano-technologií. Jako první společnost v naší zemi obchoduje výhradně s elektřinou z malých obnovitelných zdrojů, kterou přivádí do firem a domácností po celé České republice. Svým zákazníkům chce Nano Energies zpřístupnit technologie, které mohou snížit jejich závislost na globální energetice. Cílem společnosti je během 10ti let získat pro své klienty naprostou energetickou soběstačnost.

ZDROJ:https://www.nanoenergies.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
INISOFT s.r.o.
19
1. 2021
19.1.2021 - Seminář, školení
Liberec, hotel Centrum Babylon
INISOFT s.r.o.
20
1. 2021
20.1.2021 - Seminář, školení
Praha, hotel Globus
INISOFT s.r.o.
21
1. 2021
21.1.2021 - Seminář, školení
Olomouc, Clarion Congress
21
1. 2021
21.1.2021 - Seminář, školení
Hotel Globus
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí