Přidat EnviWeb k oblíbeným odkazům
RSS kanályMobilní verze EnviWeb.cz

O serveru

Provozovatelem serveru EnviWeb.cz je EnviWeb s.r.o. - IT a poradenská společnost, která se kromě provozování tohoto portálu zabývá také tvorbou specializovaného software pro životní prostředí, marketingem a poradenstvím v tomto oboru. Společnost EnviWeb s.r.o. byla založena v roce 2003, od kdy také provozujeme server EnviWeb.cz.

Cílovou skupinou návštěvníků serveru EnviWeb.cz jsou odborníci na životní prostředí a jeho jednotlivé složky. Ekologové podniků, pracovníci firem poskytující služby v oboru a vyrábějících či prodávajících výrobky a technologie pro ochranu životního prostředí a bezpečnosti práce, zástupci a studenti vysokých škol se zaměřením na ŽP, zástupci a členové odborných svazů, pracovníci státní správy a samosprávy, pořadatelé a účastníci odborných akcí, vydavatelé a čtenáři odborných publikací... Za dobu své existence se EnviWeb.cz stal jedním z nejvyhledávanějších informačních zdrojů v oboru životního prostředí s návštěvností přes 3000 uživatelů denně. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími pořadateli odborných akcí v našem oboru, vydavateli odborných periodik a řadou profesních sdružení.

Na spolupráci se těší redakce EnviWeb.cz


Podmínky používání obsahu serveru

Přebírání materiálů:
Materiály umístěné na EnviWeb.cz mohou uživatelé používat pouze pro svou osobní potřebu a školní účely, není-li stanoveno jinak.

Odkazování:
Na publikovaný materiál je možno odkazovat pomocí linků bez předchozího souhlasu. Duplikování obsahu databází není povoleno.

Umístění loga:
Logo bez dalšího textu je možno umístit pokud ukazuje na hlavní adresu EnviWeb.cz, případně na úvodní stránky jednotlivých sekcí.

Záruka:
EnviWeb.cz neručí za žádné škody způsobené svým obsahem. U materiálů, které jsou označeny jako informace oficiální, za obsah publikovaného materiálu odpovídá přímo označený zdroj informace.

Uživatelé:
Každý uživatel využívající služeb EnviWeb.cz se zavazuje užívat těchto služeb v souladu těmito podmínkami a s platnými právními předpisy toto užívání upravující.

Materiály třetích stran:
V rámci prostoru EnviWeb.cz jsou prezentovány materiály třetích stran. Tyto materiály jsou označeny. Autorská práva k nim náležející jsou cele v dispozici třetích stran.Search
Naši partneři
ZmapujTo.cz
Fandíme EnviWebu
Výrobky a služby pro životní prostředí
Výrobky a služby pro životní prostředí
Partnerské časopisy
<< Předchozí Následující >>

Aktuální počasí
Předpověď počasí
Předpověď počasíDoporučujeme: Ekologove.cz - ekologie v každodenní praxi, EnviMarket.cz - nabídka výrobků a služeb, ZmapujTo.cz - hlášení podnětů od občanů, Nazeleno.cz - úspory energie, Inspirace v bydlení, Cena elektřiny, Dřevěné brikety, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo, Palivové dřevo


Enviweb s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti,a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.
Toplist