zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Konference Propojte Vaši obec, organizaci a veřejnost mezinárodním dobrovolnictvím

05.12.2014
Urbánní ekologie
Konference Propojte Vaši obec, organizaci a veřejnost mezinárodním dobrovolnictvím

V jakých oblastech lze využít mezinárodní dobrovolnické projekty v malých obcích? Jak zapojit místní mládež i širší veřejnost do obecních aktivit? Jak funguje spolupráce neziskových organizací a obcí na mezinárodních projektech? Kde je možné získat finanční podporu pro tyto aktivity? Odpovědi na tyto otázky naleznete na konferenci "Propojte Vaši obec, organizaci a veřejnost mezinárodním dobrovolnictvím", která se koná v úterý 9. prosince 2014 od 9,00 do 15,30 hod. v Regionálním dobrovolnickém centru TOTEM v Plzni.

Vedle představení plánu státní podpory dobrovolnictví a příkladů dobré praxe ze zahraničí budou na konferenci sdíleny také zajímavé a praktické rady a zkušenosti s financováním a realizací mezinárodních dobrovolnických projektů zástupci obcí Kyšice, Mezno a svazku obcí Slavkovský les či neziskových organizací a občanů z Písku, Liberce a Plzně.
Konferenci pořádá INEX-SDA ve spolupráci s Národní sítí Zdravých měst ČR a Plzeň 2015, o.p.s. a je určena zástupcům měst a obcí.
Pro účast na konferenci je nutné se registrovat zde:docs.google.com/forms/d/1IJRXFwWSUyQWItQ25b72j9rRfZ1UOmNe0fpEGdZ9Qig/viewform
Účast na konferenci je zdarma.
Bližší informace naleznete v přiložené pozvánce a programu konference.

Soubory ke stažení

Pozvanka_Konference-MezinarodniDobrovolnictvi (547 kB)
Program_konference (1 351 kB)
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí