zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Ministr Brabec schválil žádosti z L., LIV., LIX, LX. a LXI. výzvy OPŽP

13.02.2015
Obecné
Dotace
Ministr Brabec schválil žádosti z L., LIV., LIX, LX. a LXI. výzvy OPŽP

Ministr životního prostředí Richard Brabec podepsal dne 10. 2. 2015 na základě doporučení 42. Řídicího výboru konaného formou per rollam seznam schválených žádostí o podporu v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Na jednání 42. Řídicího výboru byly konkrétně doporučeny ke schválení 3 žádosti z L. výzvy (oblast podpory 6.4), 17 žádostí z LIV. výzvy (prioritní osa 7), 13 žádostí z LIX. výzvy (oblast podpory 2.1), 66 žádostí z LX. výzvy (oblast podpory 3.2) a 1 žádost z LXI. Výzvy (oblast podpory 1.1). Dále byly ministrovi doporučeny ke schválení 4 změny registrací akcí.

Lhůta pro předložení všech podkladů pro vydání Rozhodnutí o poskytnutí dotace podle směrnice MŽP pro předkládání žádostí a o poskytování finančních prostředků pro projekty z Operačního programu Životní prostředí včetně spolufinancování ze Státního fondu životního prostředí ČR a státního rozpočtu České republiky - kapitoly 315 (životní prostředí) a případné další podmínky k financování jsou uvedeny v podmínkách Registrace každé akce, věnujte jim proto zvýšenou pozornost.

Upozorňujeme žadatele, aby neotáleli s přípravou a realizací schválených projektů. Uznatelnost výdajů vynaložených příjemcem dotace končí dne 31. 12. 2015 a do tohoto data musí být práce, které mají být předmětem podpory z OPŽP, realizovány a finančně vypořádány vůči zhotovitelům (proplaceny faktury).

Schválené žádosti z L., LIV., LIX, LX. a LXI. výzvy OPŽP

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí