zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Kaiser servis v roce 2015 investuje 10 milionů korun do techniky na přepravu nebezpečných odpadů

18.02.2015
Odpady
Firemní ekologie
Urbánní ekologie
Kaiser servis v roce 2015 investuje 10 milionů korun do techniky na přepravu nebezpečných odpadů

Společnost Kaiser servis, která vlastní jednu z nejmodernějších průmyslových čistíren odpadních vod v České republice, se zabývá odpadovým hospodářstvím již od roku 2002...

Společnost Kaiser servis, spol. s r. o., která je ve vlastnictví českých majitelů, uzavřela minulé účetní období s obratem 86 milionů korun. V roce 2015 bude investovat 10 milionů korun do nové techniky na přepravu nebezpečných odpadů.

Brněnská společnost Kaiser servis, která vlastní jednu z nejmodernějších průmyslových čistíren odpadních vod v České republice, se zabývá odpadovým hospodářstvím již od roku 2002. V současné době zpracovává pevné i kapalné odpady, sváží komunální odpad, likviduje chemické kapalné odpady, provozuje biodegradační plochu, čistí komunikace po haváriích, likviduje ekologické havárie, čistí a monitoruje kanalizace, zajišťuje rozbory jak pitných, tak odpadních vod a především čistí odpadní vody. Firma Kaiser servis se svým týmem třiceti zaměstnanců uzavřela účetní období 2013 s obratem 86 milionů korun.

kaiser

V roce 2015 hodlá investovat nemalé prostředky do nové techniky, která se bude starat o jihomoravskou ekologii. Deset milionů korun bude použito na nákup malého svozového vozidla, které bude sloužit ke sběru komunálního a separovaného odpadu v centru města, další investice půjdou do speciálních nerezových sacích cisteren na přepravu nebezpečných odpadů, sacích a čisticích cisteren na tlakové čištění kanalizace a do nových průmyslových technologií na přepravu odpadů.

opluštil,,Chceme zkrátit dodací lhůty pro naše zákazníky a rychleji tak reagovat na objednávky, proto investujeme tyto finanční prostředky do nových cisteren a také přívěsů, kde nám jde o optimalizaci nákladů u klientů z větší vzdálenosti a především o ekologickou bezpečnost převozu odpadu," říká Radim Opluštil, majitel společnosti Kaiser servis.

V roce 2014 zlikvidovala společnost Kaiser servis celkem 40.000 tun odpadu, z čehož nebezpečný odpad činil 27.000 tun.


www.kaiserservis.cz

Kontakt:
Marta Částková

Tel.: +420 605 297 912

e-mail: martacastkova@gmail.com

www.kaiserservis.cz

čov no

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí