zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Finalisté soutěže Voda pro budoucnost

27.04.2015
Voda
Ekologické vzdělání a výchova
Finalisté soutěže Voda pro budoucnost

Přehled nominovaných prací do finále 9. ročníku soutěže MZe k Světovému dni vody.

Ministerstvo zemědělství vyhlásilo soutěž Voda pro budoucnost u příležitosti Světového dne vody 2015. Jedná se již o 9. ročník soutěže, která se snaží dětem přiblížit vodu a vodní hospodářství každý rok z jiného úhlu pohledu. Tématem letošního roku je heslo ,,Voda a udržitelný rozvoj", který jsme pro účely soutěže zjednodušili na ,,Voda pro budoucnost".

Do soutěže se zapojilo více než tisíc dětí z celé republiky. Soutěžní porota vybrala z celkového počtu 850 obrázků do užšího finále I. kategorie 50 prací, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii níže. Do II. kategorie povídek se přihlásilo více než 200 mladých autorů, z nichž porota do finále nominovala nejlepších 31.

O vítězích rozhodne odborná porota do 30. dubna 2014. Vítěz kategorie obrázků získá výlet pro celou třídu, vítěz kategorie povídek obdrží tablet.

Hlasování veřejnosti
Veřejnost má možnost se zúčastnit hlasování o nejlepší obrázek na facebookovém profilu "Jen to dobré". To proběhne od 20. 4. do 20. 5. 2015. Vítěz/vítězka hlasování veřejnosti obdrží mp3 přehrávač.

Finalisté soutěže Voda pro budoucnost - kategorie obrázků

Přílohy

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
25
11. 2020
25.11.2020 - Seminář, školení
hotel Olympik, sál Olymp, Praha
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí