zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Toulcův dvůr vyhlašuje již desátý ročník výtvarné soutěže na téma Pomáháme zvířatům

24.05.2015
Příroda
Toulcův dvůr vyhlašuje již desátý ročník výtvarné soutěže na téma Pomáháme zvířatům

Pro děti, které rády kreslí a malují, vyhlašuje Toulcův dvůr zajímavou soutěž. Sdružení SRAZ, které se stará o zdejší výukovou farmu, připravujejubilejní desátý ročník soutěž na téma ,,Pomáháme zvířatům". Děti mohou svoje výtvarná dílaposílat až do 25. září. Soutěž je rozdělena na tři věkové kategorie, od 3 do 18 let. Výherci se mohou těšit na zajímavé věcné ceny. Cílem soutěže je rozvíjet u dětí vztah ke zvířatům a zajímavou formou se připojit k jejich ochraně.

Z došlých prací uspořádáme na Toulcově dvoře výstavu, vernisáž bude v sobotu3. října v rámci Světového dne zvířat.

Nejlepší díla budou následně nabídnuta k prodeji na výstavní akci ve spolupráci s Úřadem MČ Prahy 15.Výtěžek z obrázků půjde na zajištění potřeb zvířat z farmyToulcova dvora (krmivo, veterinární ošetření atd.).

,,Pro děti to nebude jen příležitost si zasoutěžit, ale jejich výkresy a další díla mohoupomoci celé řadě zvířat. Děti mohou tímto způsobem pomoci původním českým plemenům hospodářských zvířat a přispět k udržení agrobiodiverzity. Především ale rozvíjíme dětskou kreativitu a empatii ," poznamenala organizátorka akce, Lenka Skoupá.

Práce je potřeba poslat na adresu Sdružení SRAZ, Toulcův dvůr, Kubatova 32/1, 102 00 Praha. Soutěžící by neměli zapomenout na zadní stranu obrázků připojit jméno, datum narození, bydliště, email, případně telefon účastníka nebo jeho rodiče/pedagoga.

Více informací na: http://www.toulcuvdvur.cz/article/32268?lang=cs&thanks=14

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí