zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pomozte nám najít adaptační opatření roku 2015

30.09.2015
Klimatické změny
Pomozte nám najít adaptační opatření roku 2015

Zelený kruh společně s projektovými partnery (Masarykova univerzita, Centrum pro otázky životního prostředí UK, Integra Consulting, Centrum pro dopravu a energetiku) připravuje sérii akcí propagujících dobrá adaptační opatření na změnu klimatu. Snažíme se podpořit rozvoj adaptačních opatření v České republice a motivovat k jejich postupnému využívání.

Jednou z těchto akcí je soutěž "Adaptační opatření roku". Soutěž je otevřena pro všechny zájemce z řad veřejné správy, příspěvkových a rozpočtových organizací (např. škol apod.), neziskových organizací i podnikatelské sféry. Projekt může nominovat jeho iniciátor nebo realizátor prostřednictvím webu www.regio-adaptace.cz nejpozději do 15. 10. 2015. Do soutěže lze přihlásit jakékoliv projekty, od velkých regionálních iniciativ až po místní aktivity, které pomáhají úspěšně chránit majetek lidí i obcí, šetřit náklady na odstraňování negativních projevů klimatických změn a v neposlední řadě chránící okolní přírodu.V hlavní kategorii budou hodnoceny úspěšně realizované projekty. Vedlejší pak bude určena návrhům a studiím.

Podrobnosti o soutěži najdete v příloze a na webu www.regio-adaptace.cz.

Chceme, aby bylo nominováno co nejvíce kvalitních projektů, které mohou být vzorem a inspirací pro ostatní. Pomozte nám prosím takové projekty najít a přihlásit do soutěže. Pokud víte o zajímavém projektu, předejte prosím info o soutěži jeho autorům. Případně rovnou přihlaste vlastní projekty.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí