zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Veletrhy FOR PASIV vás provede světem úsporného bydlení

15.01.2016
Ekologické stavění, bydlení
Veletrhy FOR PASIV vás provede světem úsporného bydlení

Od 21. do 23. ledna 2016 se v dostatečném předstihu před další stavební sezónou uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb FOR PASIV.

Jeho hlavním tématem bude ,,Jak se žije v pasivních domech?". Ve stejném termínu bude mít premiéru projekt CESTY DŘEVA. Kromě prezentace stovky vystavovatelů bude pro návštěvníky připraven tematický doprovodný program i soutěž o projekt domu v hodnotě 50 000 Kč.

Atraktivní doprovodný program veletrhu nabídne návštěvníkům osobní zkušenosti majitelů úsporných domů i přednášky a semináře odborných institucí a firem zabývajících se problematikou takového bydlení. Všichni zájemci získají odpovědi na nejzásadnější otázky ohledně stavby a financování pasivního či nízkoenergetického domu v Poradenském centru. To bude otevřeno po celou dobu veletrhu a nabídne desítku odborníků z oblasti stavebnictví a bankovnictví.

Kompletní program přednášek je k dispozici na www.forpasiv.cz/program.

Soutěž o poukaz na projektovou dokumentaci

Všichni návštěvníci veletrhů se budou moci zapojit do anketní soutěže a vyhrát jednu z poukázek na projektovou dokumentaci v hodnotě 50 000 Kč. Poukaz na projekční práce individuálního pasivního domu věnuje společnost ATREA s.r.o.| DOMY ATREA. Kompletní projekt dřevostavby včetně osazení na pozemek darovala do soutěže firma NOVAHOME.

Veletrhy úsporného bydlení FOR PASIV a CESTY DŘEVA se uskuteční v multifunkčním areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech souběžně s veletrhy STŘECHY PRAHA, SOLAR PRAHA a ŘEMESLO PRAHA v termínu od 21. do 23. ledna 2016. Součástí souběhu veletrhů bude i okresní kolo velmi oblíbené Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO.

Zlevněnou vstupenku můžete získat zde: www.forpasiv.cz/sleva.

veletrh

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí