zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Zažijte budoucnost environmentálních technologií!

18.04.2016
Energie
Obecné
Odpady
Ovzduší
Voda
Ekologická dovolená, cestování
Firemní ekologie
Havárie
Hluk
Urbánní ekologie
Zažijte budoucnost environmentálních technologií!

IFAT 2016 -  Světový veletrh pro vodu, odpadní vodu, odpadové a komunální hospodářství, recyklaci se bude letos konat na výstavišti v Mnichově od 30. května do 3. června 2016.

Letošního ročníku veletrhu se zúčastní rekordní počet 3 081 vystavovatelů z 59 zemí (z toho polovina ze zahraničí). Obsazená výstavní plocha čítá 235 000m2 (16 hal + venkovní plochy). Kromě samostatných expozic budou moci návštěvníci navštívit také 50 národních a společných expozic ze zahraničí.

Na veletrhu se bude prezentovat také 40 českých výrobců na ploše 1 800m2.

Nenechejte si ujít živé ukázky a předváděcí akce na venkovní ploše, jako např. Car Recycling, Truck in Action, Building Material Recycling nebo Water Treatment and Flood Control.

Veletrh IFAT 2016 je největším a nejvýznamnějším veletrhem v oboru nových technologií pro životní prostředí. Zažijte také následující higlights veletrhu:

o Odpadní vody jako zdroje energie

o Ekonomicky a ekologicky šetrná recyklace

o Řešení pro průmyslovou odpadní vodu.

"Naši vystavovatelé prezentují technologicky celou cestu od čištění odpadních vod až po rekuperaci tepla a energie z odpadních vod," vysvětluje Silvia Fritscher, projektový manažer veletrhu. "Kromě toho ukážou na svých stáncích na základě prakticky osvědčených postupů nové koncepty pro elektrárny s úpravnou vody". Sektor voda má již tradičně široký prostor k prezentaci na veletrhu IFAT. To zahrnuje i tzv. užitkovou, průmyslovou vodu. Ale to, jaké jsou zde zvláštnosti? Jaké jsou trendy a co vzít v úvahu při zacházení s ní? Odpovědi na tuto otázku vč. inovací a nových technologií na téma průmyslových vod poskytne právě nadcházející veletrh IFAT.

Očekává se opět rekordní zájem návštěvníků. Vzhledem k rozsahu veletrhu doporučujeme všem předem si naplánovat schůzky s vystavovateli, aktuální seznam přihlášených firem s umístěním i všemi kontakty najdete na www.ifat.de .

Veškerý návštěvnický servis (zlevněné vstupenky za Kč, dvoudenní zájezdy, individuální ubytování) poptejte online přes www.expocs.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí