zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Strategické řízení a kvalita veřejné správy

22.04.2016
Urbánní ekologie
Strategické řízení a kvalita veřejné správy

Ve čtvrtek 19. května od 10:00 se na Novotného lávce v Praze v budově Českého svazu věděckotechnických společností uskuteční tematická Sekce Národní sítě Zdravých měst ČR věnovaná strategickému řízení a metodám kvality ve veřejné správě. Sekce představí problematiku strategického plánování a řízení z pohledu národních institucí i konkrétní zkušenosti a ukázky z praxe jednotlivých obcí.

Sekce představí problematiku strategického plánování a řízení z pohledu národních institucí. Zástupci Ministerstva vnitra a Ministerstva pro místní rozvoj účastníky seznámí s aktualitami a informacemi o strategickém řízení a metodách kvality, budou informovat o finanční i jiné motivaci obcí, o probíhajících projektech. V panelové diskuzi věnované tématu řízení k udržitelnému rozvoji získají účastníci nejnovější informace k propojení místní Agendy 21 s dalšími metodami kvality, budou představeny možnosti zapojení měst do nově plánovaných aktivit NSZM ČR ve vazbě na hodnocení udržitelného rozvoje, řízení vybraných procesů v úřadech a další.

Konkrétní zkušenosti a ukázky z praxe se zaměří na aktuálně diskutovaná a zajímavá témata jakými jsou např. program Smart City, participativní rozpočtování, plánování a řízení v oblasti kultury či adaptace měst na klimatickou změnu. Přijďte si poslechnout inspirace a aktivity ostatních, zapojte se se svými zkušenostmi a dotazy.

Akce je určena zejména zástupcům územních samospráv, politikům, pracovníkům úřadů apod., a všem dalším z řad odborné i laické veřejnosti se zájmem o uvedená témata. Účast na akci je zdarma.

Podpořeno finančními prostředky Evropského sociálního fondu, které byly na realizaci projektu poskytnuty z Operačního programu Zaměstnanost.

Operační program zaměstnanost

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí