zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Recyklujte s rozhledem v Libereckém kraji

26.05.2016
Ekologická dovolená, cestování
Zpětný odběr
Recyklujte s rozhledem v Libereckém kraji

Přijďte se informovat o tom, jak recyklovat s rozhledem na jednu ze tří vybraných rozhleden Libereckého kraje. Již tuto neděli 29. května mezi 9. a 15. hodinou můžete navštívit rozhlednu Černá Studnice. Další možnost budete mít5. června na rozhledně Kozákov a třetici uzavírá rozhledna Na Stráži ve Sloupu v Čechách, a to 19. června 2016. Program začíná vždyv 9:00 a probíhá až do 15:00 hodin.

Každý, kdo k rozhledně dorazí s malým vysloužilým elektrospotřebičem jako je například rychlovarná konvice, toustovač, žehlička či féna odevzdá jej organizátorům akce u stánku ELEKTROWINu, získá vstup zdarma na rozhlednu a malý dárek k tomu.

Zcela novou akci pro děti i jejich rodiče připravil kolektivní systém ELEKTROWIN, zabývající se sběrem a recyklací vysloužilých elektrozařízení, za podpory Libereckého kraje.

Můžete se těšit i na bohatý doprovodný program.Pokusíte se najít triedrem jednotlivé druhy biotopů, černou skládku a sběrné boxy. Dozvíte se o jejich významu v kulturní krajině. Sportovně založení si vyzkouší nízké lanové překážky a odvážní na Černé Studnici slaní celou rozhlednu. V lese na Vás čeká lehká orientační ekohra ,,co do lesa nepatří".

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí