zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Fotovoltaické Fórum 2016

13.09.2016
Solární energie
Fotovoltaické Fórum 2016

Ve dnech 29.-30.listopadu 2016
se v kongresovém sálu hotelu STEP v Praze
koná 9.ročník konference Fotovoltaické Fórum (FF2016) a 6.ročník Energetické konference (EK2016).

FF2016 a EK2016 je hlavní mezinárodní duální akcí zaměřenou na oblast decentralizované energetiky se zaměřením na vývoj světové a evropské fotovoltaiky. Na konferenci vystoupí přední čeští ale i evropští lídři v oblasti legislativy, regulace, energetického trhu, zástupci výrobců a profesních asociací, včetně zástupců akademické sféry. Konference je proto vítanou příležitostí a platformou pro výměnu a předání odborných zkušeností, s možností volné postpřednáškové nebo programově řízené diskuze, s kulturním večerním programem. Pořadatelem a odborným garantem je Česká fotovoltaická asociace.

Novinkou letošního ročníku je zařazení dopolední části prvého dne konference jako veřejně přístupné (zdarma) pro širokou veřejnost, pouze na základě registrace.
Konference je pořádána pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Ministerstva životního prostředí ČR a Hospodářské komory České republiky.

V uplynulých letech navštívilo již duální konference více než 2 150 expertů z oblasti energetiky, odborníci a vedoucí pracovníci z veřejného sektoru i průmyslu, manažeři z oblasti právních, energetických a obchodních služeb, auditoři, projektanti, zástupci z řad akademiků či studentů technických středních a vysokých škol.
Zdroj: Česká fotovoltaická asociace, o.s.
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí