zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Mise palestinských podnikatelů v Česku

20.09.2016
Energie
Mise palestinských podnikatelů v Česku

Ve dnech 10. až 13. října 2016 organizuje v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie Ministerstvo zahraničních věcí ČR a Styčný úřad ČR v Ramalláhu, tedy zastupitelský úřad ČR pro Palestinská území, obchodní misi palestinských podnikatelů ze sektoru obnovitelných zdrojů energie.

Cílem obchodní mise je propojit palestinské podnikatele s českými firmami působícími v tomto odvětví a představit jim "české" technologie a řešení pro Palestinu. S ohledem na profil sektoru obnovitelných zdrojů energie v Palestině se zájem palestinských firem soustředí zejména na solární energetiku (FV elektrárny, systémy pro solární vytápění), využití biomasy a bioplynu k produkci elektrické energie a získávání energie z odpadního materiálu (spalování komunálního odpadu aj). Obchodní mise se zúčastní celkem 7 palestinských firem. Program obchodní mise bude zahrnovat seminář s českými firmami, zástupci veřejného sektoru a odborné veřejnosti v pondělí 10. října 2016 na Ministerstvu zahraničních věcí v Praze a B2B jednání, včetně návštěvy vybraných elektráren a výrobních závodů ve dnech 11. až 12.10.2016.

Kontaktní osobou je pan Cyril Bumbálek, Deputy Head of Mission Representative Office of the Czech Republic in Ramallah, Mobile: (+972) 054 302 3088
E-mail: cyril_bumbalek@mzv.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí