zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Na MPO se konal již druhý workshop k nařízení REACH

05.10.2016
Chemické látky
Na MPO se konal již druhý workshop k nařízení REACH

Dne 21. 9. 2016 se v budově Ministerstva průmyslu a obchodu konal další obecně zaměřený workshop, jehož cílem bylo seznámit účastníky s povinnostmi, které pro ně plynou z nařízení REACH.

Ministerstvo průmyslu a obchodu připravilo celkem 4 workshopy, jejichž odbornou stránku zajišťuje společnost ReachSpektrum, s.r.o. Workshopy jsou určeny především pro malé a střední podniky, které se chystají registrovat chemické látky v posledním registračním termínu, tj. k 31. 5. 2018.

Dne 21. 9. 2016 se konal druhý obecně zaměřený workshop o povinnostech vyplývajících z nařízení REACH. Akce se tentokrát zúčastnilo 70 zástupců firem a organizací, z nichž 87 % patří do cílové skupiny mikro, malých a středních podniků (MSP). Během semináře i v jeho závěru přednášející zodpověděli řadu konkrétních dotazů.

Oba úvodní semináře se setkaly s velkou odezvou. Všem jejich účastníkům děkujeme za účast a upozorňujeme, že další dva navazující workshopy budou zaměřeny na přípravu registrační dokumentace pro výrobce a dovozce chemických látek pro rok 2018. První z nich se bude konat dne 22. 11. 2016 a přihlásit se můžete v nejbližších dnech pouze elektronicky vyplněním formuláře na adrese: http://www.reachspektr...u/cs/sluzby/reach--msp--2018

Součástí projektu podpůrné aktivity pro MSP jsou také konzultační dny, které budou probíhat od října 2016 do dubna 2017 v Praze a také v regionech. Na konzultační dny se můžete přihlásit již nyní na stránce: http://www.reachspektr...h--msp--2018/konzultacni--dny.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí