zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Den zvířat - Péče o volně žijící handicapovaná zvířata

05.10.2016
Příroda
Den zvířat - Péče o volně žijící handicapovaná zvířata

Ekoporadna ORSEJ při Vlastivědném muzeu a galerii v České Lípě a Lesy ČR, s. p. pořádají již 13. ročník Dne zvířat, tentokrát s podtitulem ,,Péče o volně žijící handicapovaná zvířata". Akce se koná ve čtvrtek 6. října 2016 od 9.00 do 15.00 hodin.

Krom vědomostních a odborných stanovišť, pohybových soutěží, smyslových stezek a tvůrčích a výtvarných dílen, připravených společně s Domem dětí a mládeže Libertin, SOŠ a SOU 28. října 2707 v České Lípě, ZOO Děčín a ZOO Liberec, nabídne tato akce také dvě velmi zajímavé doprovodné výstavy: ,,Ochrana přírody v Libereckém kraji" a ,,Fotografie přírody Lužických hor". Součástí Dne zvířat je i volný vstup do všech expozic muzea a galerie s doporučením prohlídek expozic přírodovědných.

ikona souboruPozvánka

Více informací můžete před akcí nalézt na www.muzeumcl.cz

Nutné předchozí přihlášení na program Dne zvířat!

Nejjednodušším způsobem je zápis do tabulky - viz níže uvedený odkaz přihlašování. Zde najdete konkrétní časový harmonogram a můžete si tak sami zvolit nejlépe vyhovující čas příchodu do VMG. Přihlášení je možné také u muzejní pedagožky Veroniky Ličaverové, DiS. (ekoporadna@muzeumcl.cz, 774 825 089).

Odkaz pro přihlašování (ctrl + kliknutí)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1293h-NQeGrrl76K8vJQ2PkHULhXT5LmsdGYZ2eEV1xg/edit#gid=0

Program je zdarma a je pořádán Vlastivědným muzeem a galerií v České Lípě a Lesy ČR s. p., za finančního přispění Libereckého kraje a Lesů ČR s. p.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí