zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

PŘI JÍZDĚ DO STANICE RECYKLACE SE V PLZEŇSKÉM KRAJIVYBRALO PŘES DVĚ TUNY STARÉHO ELEKTRA

08.10.2016
Zpětný odběr
PŘI JÍZDĚ DO STANICE RECYKLACE SE V PLZEŇSKÉM KRAJIVYBRALO PŘES DVĚ TUNY STARÉHO ELEKTRA

Přes čtyři stovky vysloužilých elektrospotřebičů se podařilo vybrat od obyvatel Plzeňského kraje od pondělí do čtvrtka tohoto týdne při akci s názvem Jízda do stanice recyklace. Připravil ji Plzeňský krajve spolupráci s neziskovým kolektivním systémem ELEKTROWIN a Českými drahami.

Vysloužilé elektrospotřebiče mohli lidé odevzdat ve speciálně označených vlakových soupravách i v určených stanicích na trasePlzeň hlavní nádraží - Domažlicea zpět.

Skoro 280 spotřebičů lidé odevzdali v Plzni, 130 v Nýřanech. ,,Akci nezmařilo ani trvale deštivé počasí, všem, kdo během ní přispěli k recyklaci spotřebičů a tím i k ochraně životního prostředí děkujeme," říká Jan Marxt, vedoucí zákaznického servisu z kolektivního systému ELEKTROWIN.

Prvních 300 cestujících, kteří v rámci akce Jízda do stanice Recyklace odevzdali staré elektro, si za něj mohlo vybrat dárek. Každý navíc získal los.

Slosování proběhne v pondělí 10. října, pět vylosovaných získá nový elektrospotřebič v hodnotě 1000 korun. Informaci o výhře obdrží textovou SMS zprávou, výhra jim bude doručena kurýrem, a to do týdne po slosování.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí