zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Ekotopfilm míří do Mladé Boleslavi

01.03.2017
Ekologická dovolená, cestování
Ekotopfilm míří do Mladé Boleslavi

Mezinárodní porotou oceněné dokumenty o udržitelnosti života na Zemi a exkluzivní přednášku Jana Mühlfeita, na které bude odemykat dětský potenciál, přivážíme 8. března do Škoda Muzea v Mladé Boleslavi.

Kromě besedy s bývalým prezidentem Microsoft Europe Janem Mühlfeitem, na které poradí, jak rozvíjet své silné stránky a najít cestu k úspěchu, na vás na festivalu čeká bohatá filmová nabídka:

Za podívanou stojí cenami ověnčený Yellowstone, který přináší neuvěřitelné a technicky dokonalé záběry překrásné krajiny, divoce žijících zvířat a činných gejzírů z nejstaršího národního parku Ameriky. Během tohoto filmu budete mít pocit, že se tam právě nacházíte.

Nevěříte, že ze zbytků jídla, které vyhodíme, je možné uvařit hotové delikatesy? Vaření z odpadu jako zábavnou lifestylovou záležitost prezentuje sympaťák David ve filmu Vaření z odpadu. Stačí mu k tomu nahlédnout do lednic v domácnostech a předělat popelnici na stylový pojízdný bufet. Tento film je delikátní zážitek.

Zážitek nabídne i výlet za exotickými tvory nikoli do divočiny, ale přímo do našeho těla ve filmu Lidské tělo: mikroskopické safari. Jsou jich miliony a na jejich existenci závisí náš život!

Žijete v Mladé Boleslavi, nebo tam máte cestu? Pak určitě nezmeškejte filmy a přednášky Ekotopfilmu. Stojí za to!

Kompletní program festivalu najdete zde:

Muzeum Škoda, Mladá Boleslav, 8. března od 16:00

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí