zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Srdečně vás zveme na komunitní festival EnviroCity!

03.06.2017
Ekologická dovolená, cestování
Srdečně vás zveme na komunitní festival EnviroCity!

Stará zahrada roubenky Zvonařka s přilehlými Nuselskými schody tvoří jedno z pražských biocenter a dohromady se zelení podél železničního koridoru, parky a zahradami navazuje na důležitý biokoridor v centru města.

Hlavním tématem festivalu, který se uskuteční v termínu od 30. května do 8. června 2017 přímo na Nuselských schodech a v přilehlém Excelsior Pubu, je právě podpora místního biotopu a rovněž snaha o revitalizaci tohoto jedinečného městského prostoru, který si někteří lidé bohužel občas pletou se smetištěm.

Desetidenní program, který zahájíme již toto úterý představením projektu COLridor, nabízí sousedská setkání, pikniky, performance, ale i prezentace a debaty s odborníky, zástupci města a místními iniciativami.

Nenechte si ujít zejména prezentaci norského profesora Birgera Sevaldsona z Oslo School of Architecture and Design, spoluzakladatele Ocean Design Research Association, na téma Jak přispívá design k budování demokratické kultury? Prezentace s navazující debatou a drobným pohoštěním se uskuteční ve středu 7. června od 18.00 hodin v Excelsior Pubu (Fričova 8, Praha 2) a pokud byste měli zájem se jí účastnit, prosím kontaktujte mne emailem, neboť kapacity jsou omezené.

Kompletní program naleznete na naši FB události.

Těším se na setkání!

Marie Davidová
architektka a předsedkyně pořádajícího spolku Collaborative Collective

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí