zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Přijďte si U-ŽÍT Přelez, přeskoč, recykluj v Litoměřicích

02.06.2017
Ekologické vzdělání a výchova
Recyklace
Zpětný odběr
Přijďte si U-ŽÍT Přelez, přeskoč, recykluj v Litoměřicích

U-ŽÍT, tak se jmenuje akce zaměřená na ukázky šetrné dopravy a úsporné energetiky, která se bude konat tento pátek 2. června na Mírovém náměstí v Litoměřicích. Začínat se bude ve 14 hodin a užívat si bohatý program budou návštěvníci moct do 18:30 hodin.

Těšit se můžete na projížďku v elektromobilech světových značek, pro děti je připravena například balonková a bublinová dílna. Poprvé se zde představí zábavně naučná akce kolektivního systému ELEKTROWIN a Ecobatu nazvaná Přelez, přeskoč, recykluj!

ELEKTROWIN nechal speciálně pro tento účel vyrobit jedinečnou atrakci - nafukovací závodní dráhu o rozměrech téměř 12x3 metry, kterou budou návštěvníci zdolávat na čas.

Nejlepší časy dosažené v Litoměřicích i během dalších dílů seriálu budou v půlce září porovnány a vítězové tří kategorií si ze závěrečné akce odnesou ceny v hodnotě 20 000 Kč. Vyhlášení vítězů a předání cen se uskuteční na pražské Letné.

ELEKTROWIN připravil nejen tuto atrakci, ale ucelený program na téma recyklace. Takže budou připraveny různé hry a kvízy. To vše v duchu sloganu Třiďte také elektro! Pokud na akci přinesete vysloužilý spotřebič, obdržíte drobný dárek, za pět odevzdaných baterií získáte navíc krabičku ECOCHEESE.

Během letošního roku bude tento seriál zábavně naučných akcí putovat po zajímavých místech v ČR a připomínat lidem význam sběru a recyklace starého elektra.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí