zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Součást Dne životního prostředí v Prostějově bude i ekologický program

09.06.2017
Zpětný odběr
Součást Dne životního prostředí v Prostějově bude i ekologický program

Den životního prostředí v Prostějově se bude konat v sobotu 10. června od 9 do 12 hodin na náměstí T. G. Masaryka a součástí tohoto dne bude také zábavně naučný program Přelez, přeskoč, recykluj. Tento program pořádá kolektivní systém ELEKTROWIN a Ecobat ve spolupráci s Olomouckým krajem.

ELEKTROWIN nechal speciálně pro tento účel vyrobit jedinečnou atrakci - nafukovací závodní dráhu o rozměrech téměř 12x3 metry, kterou budou návštěvníci zdolávat na čas.

Nejlepší časy dosažené v Prostějově a i během dalších dílů seriálu budou v půlce září porovnány a vítězové tří kategorií si ze závěrečné akce odnesou ceny v hodnotě 20 000 Kč. Vyhlášení vítězů a předání cen se uskuteční na pražské Letné.

ELEKTROWIN připravil nejen tuto atrakci, ale ucelený program na téma recyklace. Takže budou připraveny různé hry a kvízy. To vše v duchu sloganu Třiďte také elektro! Pokud na akci přinesete vysloužilý spotřebič, obdržíte drobný dárek, za pět odevzdaných baterií získáte navíc krabičku ECOCHEESE.

Během letošního roku bude tento seriál zábavně naučných akcí putovat po zajímavých místech v ČR a připomínat lidem význam sběru a recyklace starého elektra.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí