zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

PŘEDNÁŠKA JEFFREY SACHSE ,,CÍLE UDRŽITELNÉHO ROZVOJE: VÝZVA PRO STŘEDNÍ EVROPU"

21.06.2017
Obecné
PŘEDNÁŠKA JEFFREY SACHSE ,,CÍLE UDRŽITELNÉHO ROZVOJE: VÝZVA PRO STŘEDNÍ EVROPU

Jeffrey Sachs je světově známý profesor ekonomie z Columbia University, expert na udržitelný rozvoj, odborný poradce OSN, autor několika světových bestsellerů a komentátor předních novin...

V Praze přednášel v sobotu 27. května 2017 v posluchárně Collegium Maximum Právnické fakulty Univerzity Karlovy.

Jeffrey Sachs byl dvakrát zmíněn v seznamu 100 nejvlivnějších globálních lídrů magazínu Times a noviny New York Times ho nazvaly ,,nejdůležitějším ekonomem světa." Byl expertním poradcem generálního tajemníka OSN Ban Ki-moona pro Cíle udržitelného rozvoje (SDGs) a novou agendu OSN reprezentuje jako Advokát SDGs.

Do Česka na jeden den exkluzivně přiletěl u příležitosti slavnostního vyhlášení prvního ročníku Cen SDGs, prestižního ocenění za udržitelnost a společenskou odpovědnost, které v ČR udělují Úřad vlády ČR, Asociace společenské odpovědnosti, UN Global Compact v ČR, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Česká rozvojová agentura a OSN Česká republika.

Přednášku prof. Jeffreyho Sachse uspořádala Asociace společenské odpovědnosti, UN Global Compact ČR a Česká podnikatelská rada pro udržitelný rozvoj ve spolupráci s Univerzitou Karlovou.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí