zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Styl už od plenek!

16.07.2017
Obecné
Styl už od plenek!
Na trh přichází nová česká značka jednorázových ekoplenek KOLORKY. Plenky jsou šetrné k životnímu prostředí i citlivé dětské pokožce a zároveň zaujmou svým designem a obalem. KOLORKY jsou vyrobeny z přírodních a obnovitelných materiálů, neobsahují škodlivé příměsi, nejsou běleny chlórem a nejsou parfemované, proto mohou používat označení EKO. KOLORKY jsou navrhovány tak, aby se líbily nejen dětem, ale i rodičům, kteří o děti pečují, i proto se jejich design bude pravidelně měnit. Díky značce KOLORKY už plenky nejsou jen spotřebním zbožím, ale kvalitním a stylovým základem šatníku všech miminek.
Jana firmu Kolorky.cz založila v roce 2016, proces příprav a výroby plenek popisuje takto: "Tvořila jsem je s láskou k dětem a přírodě, s úctou k designu a s vášní pro krásné věci." Nyní uvádí na trh první design ekoplenek, pro který zvolila nadčasové proužky.
KOLORKY jsou vyrobeny s ohledem na citlivou dětskou pokožku a životní prostředí. Označení EKO ručí za výrobu z přírodních a obnovitelných materiálů, a to netkané textilie, buničiny a papíru. Neobsahují škodlivé příměsi PVC, chlóru, antioxidantů, latexu a ftalátů, protože ty u dětí často způsobují astma a alergii. Plenky nejsou parfemované a obsahují proužky z přírodního aloe vera, které pečují a chrání před podrážděním.
KOLORKY jako jediné české plenky budou pravidelně měnit své barevné provedení a tím i garderobu malých nositelů. Jejich poznávacím znamením je černobílý obal, který nechá vyniknout průhledu s aktuálním barevným designem plenek. A protože myslí i na radost maminek, balení bude chodit ukryté pod vrstvou krásného hedvábného papíru.
KOLORKY jsou k dostání na oficiálním webu www.kolorky.cz, a to ve variantě týdenní, 14denní či měsíční. Rodiče si tak v klidu naplánují zásoby a místo průběžného dokupování získají daleko důležitější čas pro děti i sebe.
Zdroj: ČTK

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí