zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

MILENIÁLOVÉ VOLÍ UDRŽITELNOST

06.11.2017
Odpady
Obecné
Ekologické vzdělání a výchova
MILENIÁLOVÉ VOLÍ UDRŽITELNOST

 Pozvánka na veletrh Uplatni.se udržitelně - 21.11. v Praze...

O posunu priorit mladých lidí směrem k udržitelnosti se zmiňuje vícero nezávislých sociálních studií. Pro mileniály, tj. mladé lidi ve věku cca 15-35 let, jsou v životě důležitejší jiné hodnoty než pro jejich předchůdce. Ve své stávající či budoucí práci vidí často smysl života a šetrné chování vůči životnímu prostředí berou jako samozřejmost a denodenní rutinu.

Z hlediska uplatnění přistupují mileniálové ke svému budoucímu zaměstnání kreativněji - celá 1/3 dnešních mladých lidí uvažuje o založení vlastního start-up podnikání a pro 90 % všech dotazovaných je práce, která by je bavila, více než důležitá.

Zdroje: Millennial Impact Report 2017, NMS Market Research 2016, server Forbes

,,Do věkové kategorie mileniálů momentálně spadá cca 1/4 obyvatel ČR, což rozhodně není zanedbatelný počet. Sám organizační tým veletrhu je tvořen mileniály, díky čemuž si uvědomujeme, jak je volba ideálního budoucího zaměstnání zásadní a zároveň obtížnou záležitostí." popisuje koordinátorka akce Anežka Horynová a dodává: ,,Veletrh Uplatni.se je určen jak firmám, hledajícím motivované zaměstnance, pro které není udržitelnost pouhým slovem, tak také všem, kteří si smysluplné zaměstnání teprve hledají. V rámci akce proběhnou motivační přednášky inspirativních řečníků, praktické workshopy a networking, přičemž základem bude samozřejmě veletrh udržitelných firem."

Veletrh Uplatni.se udržitelně proběhne 21. listopadu 2017 na Praze 7. Firmy se zájmem o vystavování se stále mohou hlásit na přiložený email, účastníci pak najdou přihlašovací formulář na stránkách, viz níže.

Kontakt:

Ing. Anežka Horynová

PR a propagace

anezka@buzztalks.cz

721383618

www.incien.org

FB: Veletrh Uplatni.se udržitelně 2017

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí