zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Soutěž Natoč FILM s hasiči vyhráli dobrovolníci z Třeštiny

27.02.2018
Recyklace
Zpětný odběr
Soutěž Natoč FILM s hasiči vyhráli dobrovolníci z Třeštiny

Své vítěze zná soutěž Natoč FILM s hasiči, vyhlášené v rámci programu pro sbory dobrovolných hasičů Recyklujte s hasiči, jehož organizátory jsou kolektivní systémy ELEKTROWIN a Asekol. Soutěž probíhala od července do října minulého roku. Utkaly se v ní krátké filmy o sběru vysloužilých elektrospotřebičů, jak jej zorganizovaly a natočily aktivní sbory dobrovolných hasičů zaregistrovaných v programu Recyklujte s hasiči.
Nejúspěšnějším videem se stal krátký film SDH Třeština, který si tak odnesl výhru v podobě 40 000 Kč na zajištění hasičského plesu. Třetí se umístil další sbor z Olomouckého kraje, dobrovolní hasiči z Obědkovic. Získali šátky pro svůj sbor.
Na druhém místě se umístil SDH Sedlice z Jihočeského kraje. Všechna tři vítězná videa jsou dostupná na www.recyklujteshasici.cz.
V sobotu 10. února proběhlo slavnostní předání výher za první a třetí místo přímo z rukou generálního ředitele ELEKTROWINu Romana Tvrzníka. Certifikát vítězům předal přímo na hasičském plese SDH Třeština.
Principem soutěže bylo natočit krátký film o sběru vysloužilých elektrospotřebičů sbory dobrovolných hasičů zaregistrovaných v projektu Recyklujte s hasiči. Soutěžící pak měli za úkol nahrát video na některý z vyjmenovaných videoserverů a přes Facebook Recyklujte s hasiči se zaregistrovat do aplikace Natoč FILM s hasiči. Pak už probíhalo samotné hlasování.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
1
2. 2021
1.2-1.11.2021 - Seminář, školení
Litomyšl, Plzeň, Žďár nad Sázavou, Karlovy Vary, Znojmo, Liberec, Modrá, Tábor, Olomouc, Kutná Hora
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí