zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

PRAHA: Kam s odloženými věcmi: Praho.nevyhazujto.cz

12.03.2018
Obec, město
Odpady
PRAHA: Kam s odloženými věcmi: Praho.nevyhazujto.cz

Dostali jste pod stromeček nevhodný dárek, nebo je vám líto vyhodit staré, ale stále funkční věci? Navštivte webové stránky praho.nevyhazujto.cz. Jedná se o virtuální tržiště, na němž má Pražan možnost Pražanovi udělat radost. Darovat věc, kterou už nepotřebuje, nebo na druhé straně něco získat. A to zcela zdarma, jen za odvoz.

Jak na to? Do internetového prohlížeče zadáte adresu praho.nevyhazujto.cz. Pokud něco sháníte, můžete hledat podle různých kategorií nebo jen listovat a hledat, zda vás něco zaujme. Pokud jste našli, co jste hledali, klikněte na ,,Chci to", přihlaste se/zaregistrujte se a postupujte podle instrukcí. Pokud naopak chcete něco nabídnout, je potřeba se nejprve zaregistrovat pomocí jednoduchého formuláře, vyplnit pár kolonek o nabízené věci a vložit fotografii. Pak už jen čekáte na zájemce.

,,Tento portál slouží všem občanům hlavního města, kteří mají ve svých domovech věci, které již nepotřebují a rádi by, aby posloužily někomu dalšímu. Nebo naopak, něco potřebují a touto cestou mohou jen za odvoz věci jednoduše získat. Je to další z aktivit v rámci problematiky předcházení vzniku odpadů, na které se v hlavním městě chceme zaměřit," říká radní hl. m. Prahy RNDr. Jana Plamínková.

Kontakt na Zdravé město
Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí