zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Jubilejní ročník veletrhu IFAT stanovuje nová kritéria

13.03.2018
Obec, město
Firma
Technologie
Voda
Ovzduší
Odpady
Energie
Doprava
Jubilejní ročník veletrhu IFAT stanovuje nová kritéria

IFAT se opět zaměřuje na témata budoucnosti: s ročníkem 2018 se poprvé na světovém veletrhu pro vodní hospodářství, odpadní vody, odpad a suroviny objevuje téma např. "udržitelnost v silniční výstavbě"...

  • 3.097 vystavovatelů z 59 zemí
  • okolo 138.000 návštěvníků, více než 170 národností
  • počet vystavovatelů ze zahraničí opět narůstá
  • na veletrh je přihlášeno 50 českých a vystavovatelů na ploše 1 700 m2
  • IFAT se rozrůstá o dvě nové haly C5 a c6, výstavní plocha se tudíž zvětšuje na 260 000 m2, veletrh IFAT, to je již 18 výstavních hal!

Nové rozdělení hal

V rámci expanze veletrhu IFAT dojde k přeuspořádání jednotlivých hal dle zaměření. Sekce vody a odpadních vod bude zabírat západní haly, stejně jako venkovní prostor severně od haly C; Oblasti recyklace a komunální technologie budou obsazovat haly na východě i východní sousední venkovní prostory F7 a F8. Stefan Rummel, výkonný ředitel společnosti Messe München, je přesvědčen, že "díky tomuto jasnému, tematickému rozdělení se návštěvníci budou ne jenom lépe orientovat, ale budou schopni se efektivněji setkávat se všemi důležitými společnostmi. Díky rozšíření dáme také více společnostem možnost se účastnit veletrhu IFAT. "

IFAT se opět zaměřuje na témata budoucnosti: s ročníkem 2018 se poprvé na světovém veletrhu pro vodní hospodářství, odpadní vody, odpad a suroviny objevuje téma např. "udržitelnost v silniční výstavbě". Od 14. do 18. května 2018 bude na výstavišti v Mnichově věnována speciální výstava procesům a strojům, které šetří zdroje, stejně jako trvanlivým materiálům pro výstavbu silnic.

Silvia Fritscher, projektová manažerka veletrhu IFAT Messe München,hodnotí další novinky jako velký přínos: "Posilujeme současná a budoucí trendová témata v průmyslu - pro nás, přední světový veletrh, je to víceméně nezbytný požadavek." Produkční portfolio této odborné výstavy pokrývá celý procesní řetězec silniční výstavby - od dekonstrukce silnic přes přípravu a využití stavebních materiálů až po jejich instalaci - a soustředí se přitom na aspekt udržitelnosti. Fritscher pokračuje: "Tato odborná výstava vytváří přidanou hodnotu pro naše místní účastníky. Ale také samozřejmě oslovujeme další stavební firmy, inženýrské kanceláře a kanceláře pro výstavbu silnic. "

Další téma na veletrhu Ifat - Voda 4.0: Trend pokračuje - zejména v průmyslu pitné vody

Poskytování cenově dostupné pitné vody nejvyšší kvality je jedním z nejdůležitějších úkolů vodního průmyslu. Předpokladem toho jsou neustálé inovace, které dlouhodobě zajišťují vysoký standard průmyslu. Současný vývoj v oblasti výroby a distribuce pitné vody bude uveden na nadcházejícím ročníku veletrhu IFAT. Nejvýznamnější světový veletrh pro vodní hospodářství, odpadní vody, odpad a suroviny se koná od 14. do 18. května 2018 na mnichovském výstavišti. Podle názoru Silvie Fritscherové se stále více inovací prezentovaných na IFATU již několik let pojí s hesly digitalizace, automatizace a voda 4.0. Trend, který se v roce 2018 ještě více zintenzivňuje.

Veškerý návštěvnický servis, zajištění zvýhodněných vstupenek, ubytování a možnost účastnit se organizované cesty na veletrh či zajištění cesty na klíč pro firmy zajišťuje www.expocs.cz

Podrobná pozvánka a objednávka služeb ke stažení ve formátu .pdf zde.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
1
2. 2021
1.2-1.11.2021 - Seminář, školení
Litomyšl, Plzeň, Žďár nad Sázavou, Karlovy Vary, Znojmo, Liberec, Modrá, Tábor, Olomouc, Kutná Hora
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí