zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Celebrita se nakazila prasečí nemocí

01.04.2018
Odpady
Šlendryján
Celebrita se nakazila prasečí nemocí

 Prozatím nejznámější obětí nákazy se stala modelka Eliška B.

Choroba si nevybírá... Zatím nejznámější obětí choroby Moribundus porcellus se stala Eliška B., známá dříve jako top modelka, posléze pak spíše jako hérečka. V době své největší slávy vydělávala měsíčně milionové částky, které posléze utrácela za drahé kožichy, všechno samozřejmě originální kousky z kožešin nejrůznějších exotických zvířat. Její vášeň zašla tak daleko, že měla doma celou místnost vyčleněnou na skladování kožešinových skvostů.

Poté, co přestala být (především kvůli své pochybné pověsti) vyhledávanou celebritou a zchudla, pokusila se sice některé starší modely prodat, brzy však zjistila, že jsou téměř neprodejné. "Mohou za to ti proradní ochránci zvířat, nakonec abych se ještě stala vegetariánkou" nechala se slyšet na jednom opulentním večírku. Netrvalo pak dlouho a do bezprizorních kožichů se dali moli...

"Říkal jsem jí, že to odvezeme do sběrného dvora, ale nechtěla o tom ani slyšet. Prý co by na to bulvár, kdyby se to někdo domákl". sdělil nám její přítel Robert R. Jenža molům se v kožíšku náramně daří. Poté co situace se stala neúnosnou a kožichová místnost se stala zralou spíše pro deratizaci, než desinsekci, dospěla Eliška k osudnému kroku. "Odvezem to do lesa, dyť je to přece z přírodního materiálu, ne?" prohlásila znalecky. A tak se také stalo.

"Hned po návratu se začala cíti nějaká nesvá a druhý den jsem ji musel zavézt k lékaři, je to otřesné co se jí stalo", sdělil se slzou v oku její přítel. Diagnóza byla krutá a nazvratná (ostatně posuďte sami z přiložené fotografie a to je teprve počáteční stádium) - Moribundus porcellus!

Dnes má bývalá celebrita z ostudy kabát, resp. spíše kožich, bohužel pro ni naturální - z prasečích štětin.

#moribundus

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí