zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Smart Energy Forum 2018

01.11.2018
Energie
Smart Energy Forum 2018

Zveme veřejnost i profesionály na veletrh chytrých řešení pro energetickou soběstačnost, akumulaci energie a fotovoltaiku. Navštívit můžete bezplatné poradenské centrum pro dotace na výstavbu nových, úsporných zdrojů energie. Součástí veletrhu bude i odborná konference a workshopy.

Zajímáte se o trendy v akumulaci energie, čisté mobilitě, Smart Home či virtuálních elektrárnách?

Nenechte si ujít 4. ročník odborné výstavy a konference Smart Energy Forum. Akce proběhne 6. - 7. listopadu 2018 v pražském Hotelu STEP (Malletova 1141/4, Praha 9, mapa zde).

Na výstavě se seznámíte s produktovými novinkami v oblasti systémů skladování energie (akumulátorů), fotovoltaických technologií (panelů, střídačů), nabíjecích stanic pro elektromobily, chytrých řešení pro energetickou soběstačnost a úspory.

K dispozici budou také odborníci Státního fondu životního prostředí ČR, kteří vám spolu s kolegy z Ministerstva průmyslu a obchodu poskytnou informace o možnostech financování úsporných technologií z aktuálních dotačních programů.

Vstup na výstavu a vybrané workshopy s praktickými ukázkami je po registraci ZDARMA.

Přijďte si poslechnout názory předních odborníků.

Součástí fóra je také placená sekce, která zahrnuje dvoudenní odbornou konferenci Akumulace energie a Fotovoltaika, workshop a slavnostní galavečer. Odborný program otevře 6. listopadu ministr životního prostředí Richard Brabec a dále na konferenci vystoupí přední světoví a tuzemští odborníci v oboru energeticky úsporných technologií. Během galavečera budou předány ceny za energetické inovace v soutěži SEFA (Smart Energy Forum Award).

www.smartenergyforum.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí