zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pozvánka na akce k dynamickému veřejnému osvětlení

30.01.2019
Osvětlení
Pozvánka na akce k dynamickému veřejnému osvětlení

1) Konference Sušice

Mezinárodní konference Dynamické veřejné osvětlení

Společnost Porsenna o.p.s. pořádá konferenci k dynamickému veřejnému osvětlení.
Zde naleznete Pozvánku a Agendu.
Hlavní téma konference je dynamické řízení veřejného osvětlení a jeho pilotní instalace v Evropě. Účastníci budou mít možnost si prohlédnout první skutečné biodynamické řízení veřejného osvětlení v České republice.

Součástí konference budou i firemní prezentace výrobců světelných zdrojů, softwarů a dalších komponent vztahujících se k dynamickému řízení veřejného osvětlení.

Registrace: Účast na konferenci je BEZPLATNÁ. Pro registraci vyplňte v předstihu do 1. 4. 2019 tento registrační formulář.

2) Seminář Praha

Seminář o Dynamickém veřejném osvětlení

Společnost Porsenna o.p.s. vás zve na seminář k dynamickému veřejnému osvětlení.
Seminář se uskuteční ve spolupráci s B.I.D. Services při konferenci Candela 2019. Je určen zejména zástupcům měst a obcí, energetickým manažerům, zástupcům technických služeb a společností spravujících veřejné osvětlení v přenesené správě.
Zde naleznete Pozvánku, a Agendu.

Hlavními tématy semináře jsou technické aspekty veřejného osvětlení, uplatnění GIS při správě veřejného osvětlení, význam analýzy a pasportizace, financování investic ve veřejném osvětlení, strategické plánování, chytré veřejné osvětlení, standardy veřejného osvětlení a příklady z praxe.

Registrace: Účast na semináři je BEZPLATNÁ. Pro registraci potvrďte svoji účast v předstihu 14 dnů před konáním semináře na e-mailovou adresu krejci@porsenna.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí