zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Inovace ze Slavkova zaujaly designové nadšence v Londýně i Praze

21.10.2019
Firma
Ekologické stavění, bydlení
Inovace ze Slavkova zaujaly designové nadšence v Londýně i Praze

Česká rodinná firma LIKO-S ze Slavkova u Brna, která letos představila mediálně úspěšnou 1. živou halu na světě LIKO-Vo, se 19. září zúčastnila dvou významných veletrhů a uvedla inovativní a designová řešení pro moderní kanceláře.


V rámci velmi zdařile české expozice pod názvem United Crafts of Bohemia na veletrhu London Design Fair představila novou verzi chytré multimediální stěny SMART-i-WALL, která do expozice přitahovala velké množství návštěvníků a profesně zaujala především tvůrčí architekty a designéry.

V tu stejnou chvíli v Praze LIKO-S představil revoluční akustické budky na konferenci TechoCon o budoucnosti kancelářských prostorů. Tyto mikrokanceláře jsou jedinečné svojí konstrukcí, která je na kolečkách a umožňuje snadné přemístění nebo dokonce i modulární rozšíření v případě potřeby větší zasedačky.

,,Obě inovace z naší dílny upoutaly velkou pozornost návštěvníků. Dlouhodobě se snažíme vytvářet řešení, která usnadní a zpříjemní život v kanceláři díky technologiím, flexibilitě a akustice. Naše nové budky všechny tyto záměry kombinují, dokonce si díky integrované dotykové obrazovce a softwaru můžete svoji zasedačku jednoduše rezervovat a mít pod kontrolou vnitřní podmínky jako množství CO2 a vzdušnou vlhkost." uvedl Jan Musil, místopředseda představenstva společnosti.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí