zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Stanovisko k případům více odborných lesních hospodářů

22.11.2019
Les
Stanovisko k případům více odborných lesních hospodářů

Formulářová aplikace (modul) pro žadatele umožňuje vyplnit údaje pro požadované potvrzení pouze za jednoho odborného lesního hospodáře. V případech, že výkonem funkce odborného lesního hospodáře v porostech uvedených v žádosti je pověřeno více osob, je nutné postupovat níže uvedeným způsobem.

V případech, kdy výkon funkce odborného lesního hospodáře (OLH) zajišťuje v porostech uvedených v žádosti více osob, je nutné v modulu pro žadatele v části věnované potvrzení OLH vyplnit údaje za jednoho (kteréhokoliv) z příslušných OLH (jedná se o povinnou položku, která musí být náležitým způsobem vyplněna).

Zároveň ale žadatel mimo prostředí modulu pro žadatele (tedy v listinné podobě) vyhotoví potvrzení všech příslušných OLH prostřednictvím formuláře uvedeného v příloze tohoto článku. Za každého OLH žadatel prostřednictvím čísel řádků upřesní, na které porostní skupiny se potvrzení OLH vztahuje. Čísly řádků se rozumí číselný údaj na začátku každého řádku v přehledu těžeb. Takto vyhotovené potvrzení OLH žadatel přikládá k podávané žádosti spolu s dalšími požadovanými přílohami.

Přílohy

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí