zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

MŽP: Omezení provozu úřadu po dobu vyhlášeného nouzového stavu

18.03.2020
Obecné
MŽP: Omezení provozu úřadu po dobu vyhlášeného nouzového stavu

S ohledem na nařízení vlády č. 217 ze dne 15. března 2020 oznamujeme, že od úterý 17. března bude omezený provoz Ministerstva životního prostředí.

Podatelna Ministerstva životního prostředí v budově na adrese Vršovická 65, Praha 10 bude pro veřejnost otevřena každý pracovní den od 7.30 do 12 h. Budova MŽP bude od 17. března 2020 pro veřejnost zcela uzavřena a platí v ní zákaz návštěv.

Úřední hodiny MŽP jsou po dobu vyhlášeného nouzového stavu stanoveny na pondělí a středu od 9 do 12 h.

Veřejnosti doporučujeme kontaktovat pracovníky ministerstva po dobu vyhlášení nouzového stavu především e-mailem. Telefonicky bude možné se spojit s vedoucími pracovníky MŽP, kteří řídí jednotlivé agendy (kontakty najdete na webových stránkách MŽP zde a dále v telefonním seznamu zde), popř. samozřejmě lze nadále kontaktovat ministerstvo datovou schránkou.

Telefonní linka ústředny bude v době nouzového stavu přesměrována na ostrahu budovy, která nebude přepojovat volající na jednotlivé pracovníky, neboť s ohledem na preventivní opatření a doporučení vlády budou pracovníci ministerstva vykonávat činnost po dobu nouzového stavu převážně z domova.

Aktuální informace k výskytu onemocnění COVID-19 a přijatých opatřeních v České republice najdete na vlada.cz nebo na koronavirus.mzcr.cz.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem hodně zdraví.

Zdroj: MŽP

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí