zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

DIAKONIE BROUMOV PROSÍ O POMOC !!!

20.03.2020
Obecné
Odpady
Recyklace
DIAKONIE BROUMOV PROSÍ O POMOC !!!

Diakonie Broumov, sociální družstvo aktuálně z důvodu opatření vyhlášených vládou České republiky v souvislosti s bojem proti koronaviru nemá dostatek finančních prostředků na svozovou činnost - má zavřená střediska a prodejny a také se potýká s nedostatkem zaměstnanců.

Při běžné činnosti odvezeme měsíčně více než 450.000 kg použitého šatstva - umíte si představit toto množství na skládkách? Za rok spolupracujeme s téměř 3 000 měst a obcí v ČR.


Jsme velice rádi, že se občané celé republiky naučili textil třídit a recyklovat.
Zaměstnáváme 10 řidičů, kteří zajišťují svozy darovaného materiálu téměř po celé České republice. Každý řidič má své pravidelné trasy, které se mění pouze tím, že se další obec, město či soukromá osoba přihlásí ke sbírce ošacení. Spojuje nás nejen láska k bližnímu, ale i aktivity ve prospěch nás všech. Protože co si budeme povídat, ochrana životního prostředí touto formou recyklace textilu pomáhá nám všem!

Prosíme, pomozte nám,
abychom se mohli i nadále věnovat prospěšné činnosti!

Přispějte finanční částkou na každodenní výdaje - na svoz použitého šatstva, rozvoz materiální pomoci občanům, zakoupení PHM, na opravy a obnovu vozového parku, opravy a stěhování sběrných kontejnerů na šatstvo, a to na účet České spořitelny,

číslo účtu: 50016-1302698349/0800.

Věříme, že solidarita Vás všech nám dovolí i nadále provozovat naši činnost a že s Vaší podporou dokážeme překlenout toto nelehké období.

Všem dárcům předem srdečně děkujeme za jakýkoliv finanční dar!

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí