zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Brněnská firma nabízí nafukovací oblouky a tunely s možností rozprašování dezinfekce

30.04.2020
Zdraví
Brněnská firma nabízí nafukovací oblouky a tunely s možností rozprašování dezinfekce

Brněnská rodinná firma Kubíček VISIONAIR se již 30 let zabývá tvorbou nafukovací reklamy a speciálních tvarů. Jejich práci jste mohli vidět například minulý rok v podání nafukovacího 10m Měsíce pro Hvězdárnu a planetárium v Brně.

Vzhledem k současné situaci se i oni rozhodli, že upraví svoje výrobky tak, aby usnadnili práci s dezinfikováním a pomohli tak mnohým podnikatelům.

Firma vyvinula nafukovací dezinfekční oblouky a tunely, které jsou vhodné především pro velkoobchody, supermarkety a hypermarkety. Vnitřní šířka i výška obou výrobků je uzpůsobená tak, aby bez problému projely nákupní vozíky i s personálem. Nafukovadla jsou schopni dodávat během několika dnů. Součástí těchto oblouků, jsou již nainstalované hadice, trysky a čerpadlo. Dezinfekční brány a tunely připomínají osvěžovače vzduchu a po skočení pandemie se také jako osvěžovače mohou dále používat, pouze se dezinfekční roztok nahradí obyčejnou vodou.

Nafukovadla můžete běžně vídat na festivalech, či soutěžích. Jejich výhodou je především rychlá instalace a snadná manipulace. Nafukovadlo stačí pouze zapojit do elektřiny, ukotvit a během několika sekund je provozu schopné. Vše je dodáváno v praktické přepravní tašce, která se vejde do kufru osobního vozu.

Dezinfekční nafukovadla spotřebují zhruba 20L dezinfekce za půl hodiny, v případě, že je dezinfekce nepřetržitě rozprašována. Rodinná firma se snaží i přes komplikovanou situaci pokračovat ve výrobě i nadále. Rozdělili pracovníky na dva samostatné týmu, které pracují v bezpečné vzdálenosti a pokračují ve výrobě.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí