zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Připojte se k finále PowerUp! 2020 v České republice

11.05.2020
Energie
Připojte se k finále PowerUp! 2020 v České republice

Rezervujte si virtuální místo na českém finále soutěže PowerUp! 2020! Finále proběhne 100% online 19. května, od 16:00 do 18:00. Registrujte se, ať se můžete těšit na prezentace osmi skvělých #energy startupů.

PowerUp! Challenge

PowerUp! je výzvou pro startupy, scale-upy a malé a střední podniky ze střední a východní Evropy, které se svými produkty v oblasti energetiky, inteligentních technologií a mobility řeší dnešní problémy pomocí technologií zítřka.

Během finále v ČR odprezentuje 8 českých startupů porotě svá řešení pro udržitelnou energii. Vítěz získá titul InnoEnergy Startup roku, až 10.000 USD v kreditech pro Amazon Web Services a postoupí do Grand Final v Krakově. Tam se utká s vítězi z ostatních zemí a před mezinárodními médii a publikem osloví investory z celé Evropy! Nejlepší týmy získají pozvánku do akceleračních programů InnoEnergy s investicí v milionech EUR a širokou podporou.

Finále v České republice

Kdy: 19. května, 16:00 - 17:30

Kde: online - nezapomeňte se zaregistrovat - k dispozici bude pouze omezené množství míst, abychom zajistili nejvyšší možnou kvalitu přenosu.

Koho uvidíte: Ibatt.energy, BatteryCheck, ENMON Technologies, Pocket Virtuality, UptimAI, Topíte, Skymaps a Mileus.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí