zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Potřebujete kancelář v Praze? Vsaďte na ekologické a ekonomické řešení na Palmovce

17.07.2020
Ekologické stavění, bydlení
Firemní ekologie
Potřebujete kancelář v Praze? Vsaďte na ekologické a ekonomické řešení na Palmovce

Mít kancelář v Praze je pro většinu známých firem jakousi samozřejmostí. Jednat se samozřejmě může o virtuální sídlo, nicméně fyzická kancelář je z hlediska dosažitelnosti a řešení nejrůznějších obchodních záležitostí mnohem výhodnější. Pokud aktuálně o přesunu vaší administrativy do hlavního města uvažujete, jste na správné adrese. My vám totiž dáme jeden pozoruhodný tip. Jedná se o elegantní kanceláře v Praze 8 Libni v rámci projektu Palmovka. Ten nejprve představíme a následně se zaměříme právě na konkrétní kancelářské prostory a realizaci jejich pronájmu.

Nový kancelářský komplex v Libní není jen betonovou džunglí

Stačí udělat jen pár kroků od stanice metra Palmovka a narazíte na zcela nový komplex kancelářských prostor a prakticky optimální pronájem kanceláří v Praze. Fakticky jde o spojení třech objektů. Jeho poloha je optimální i v tom, že je odtud ideální přístup na Pražský vnitřní okruh a dálnici D8. Zároveň ale nabízí díky unikátnímu řešení dostatek okolní zeleně. V samotné budově se nachází celkem 13 854 m2 kancelářských prostor a k dispozici mají nájemníci 148 parkovacích míst. Objekt se vyznačuje především kombinací open space a uzavřených prostor. Ateliér Aulík Fišer navrhl komplex dle moderních standardů a ten nabídne veškeré výhody, které s efektivně řešenými administrativními budovami souvisí včetně dostatku okolní zeleně.

Komplexní vybavení budovy

Volné kancelářské prostory k pronájmu se nachází v 1. patře budovy. K dispozici jsou mimo jiné i dvě střešní terasy. Samozřejmostí je vybavení typu klimatizace, venkovní žaluzie, kavárna, jídelna či kamerový systém. Přijeli jste elektromobilem? Pak budete mít k dispozici také dobíjecí stanici. I na tuto alternativu bylo myšleno. Jinak je objekt střežen ostrahou a samozřejmostí je také recepce.

Podívejte se nejen na pronájem kanceláří online

Raději byste volili reality a nemovitosti v Praze k prodeji? Stejně tak jako na pronájem administrativních i bytových prostor se na ně můžete podívat v nabídce společnosti Homeland. Ta je opravdu pestrá a vybírat lze ze spousty eco friendly objektů.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí