zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Udržitelná konference & Inovace Podtéma: Klimatické změny budoucnosti - 6. května 2021

14.04.2021
Firemní ekologie
Klimatické změny
Udržitelná konference & Inovace Podtéma: Klimatické změny budoucnosti - 6. května 2021

Za pět minut dvanáct! Je čas vrátit svět tam, kam patří a dát planetě novou šanci. Startupy a inovace jsou už i v oblasti udržitelnosti a pokorně čekají na svou pozornost. A my jim chceme dát šanci!

Nabitá konference plná pozitivní energie s personama českého eko byznysu. Pojďme se podívat na klimatické změny trochu jinak! Z pohledu čísel, pravdy, ale i skutečných řešení, která nabízejí technologické firmy.

Více o vystupujících, programu i celé konferenci se dozvíte na Udržitelná.cz, kde se můžete také bezplatně zaregistrovat na konferenci a 6. května v 11:55 h. si ji s námi společně užít.

O pořadateli: Asociace Startupů už roky propojuje smysluplné projekty s korporacemi. Důvodem, proč jsme se rozhodli společně s hlavním zeleným partnerem, kterým je Kooperativa pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group, uspořádat Udržitelnou konferenci věnovanou problematice klimatických změn budoucnosti a jejich dopadu na naše životy, je představit vám firmy, které aktivně hledají řešení a ukázat tak, že s tím lze opravdu něco dělat!

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí