zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

ASEKOL S OPRAVÁRNOU V TOM JEDOU SPOLEČNĚ OD WEBOVEK PO KAMENNOU PRODEJNU

22.03.2021
Zpětný odběr
ASEKOL S OPRAVÁRNOU V TOM JEDOU SPOLEČNĚ OD WEBOVEK PO KAMENNOU PRODEJNU

ASEKOL s Opravárnou spolupracuje od jejího počátku. Podpora re-use a opravitelnosti je společně s recyklací důležitým pilířem pro vytvoření a udržení cirkulární ekonomiky. Byli jsme u toho, kdy se ze skvělého nápadu stal úspěšný projekt a nyní se posouvá Opravárna v čele s Janem Charvátem ještě o krok dále. Pro větší komfort zákazníků a snadnější zpřístupnění služeb bude veřejnost moci nově navštívit i kamennou prodejnu! Dílnu, půjčovnu nářadí, místo pro workshopy, coworking, servis, bazar, dětský koutek a kavárnička, to vše bude její součástí.

Než však budou moci do první kamenné pobočky vstoupit návštěvníci, tak je potřeba pořídit vybavení. Proto Opravárna žádá o pomoc veřejnost. Abyste se i vy mohli pochlubit, že jste byli u vzniku něčeho velkého, podpořte projekt na HitHitu třeba nákupem kávy, předplacením opravy nebo rovnou ročním členstvím. Výběr je jen na vás.

Těšíme se, až Opravárna otevře své prostory, kde samozřejmě nebude chybět sběrná nádoba ASEKOL na již neopravitelné elektrospotřebiče nebo jejich součástky. Nezapomínejte, že vysloužilé ,,elektro" patří na sběrná místa nebo do červených kontejnerů.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí