zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

E.ON Energy Globe - Hlasujte pro svého favorita a přijďte na slavnostní vyhlášení

20.08.2021
Energie
E.ON Energy Globe - Hlasujte pro svého favorita a přijďte na slavnostní vyhlášení

Cílem soutěže E.ON Energy Globe je ocenit projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energie. Jejím prostřednictvím se snažíme zviditelnit takové projekty, které si zaslouží publicitu za svůj inovativní přístup k úsporám energií a ochraně životního prostředí a mohou tak sloužit jako inspirace pro ostatní. Soutěž E.ON Energy Globe je vyhlašována v kategoriích kategoriích Oheň, Voda, Vzduch, Země a Iniciativa.

Vítěze vybírá veřejnost v pěti kategoriích Oheň, Voda, Vzduch, Země a Iniciativa. Slavnostního vyhlášení se můžete zúčastnit osobně. A to 2.9. ve Veselských pískovnách u Veselí nad Lužnicí nebo 9.9. ve Znojmě. Vstupenky zdarma získáte zde. Počet vstupenek je omezen.

Jak se zapojit jako hlasující?

Stačí, když dáte hlas projektu, který vás nejvíce nadchl.
Hlasovat můžete v každé ze soutěžních kategorií.

O co se hraje?

Hlasovat Průběh soutěže

Kategorie,
ve kterých letos soutěžíme

Projekty třídíme do pěti kategorií. V každé z nich jsou dva finalisté, kteří se utkají o vítězství. Celkový vítěz soutěže se stane finalista s největším počtem hlasů.

Iniciativa

Občanské i firemní iniciativy, které mají za cíl zlepšit prostředí kolem nás.

Oheň

Projekty, které mají "energii". Příklady recyklace ve výrobních procesech, stavební materiály izolující teplo, projekty v oblasti fotovoltaiky a jiné tepelné techniky atd.

Voda

Projekty, využívající vodu jako svou důležitou složku. Výrobky na bázi vody, využití vody jako energie, ochrana životního prostředí správným využitím vody aj.

Vzduch

Projekty, které ke svému fungování využívají vzduch. Ochrana vzduchu a klimatu, využití větru jako energie, snižování emisí CO2 atd.

Země

Projekty, které jsou spjaté se zemí a naším každodenním životem. Úsporné stavby, využití odpadu v praxi, ekologické vzdělávání, obchody či aplikace atd.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí