zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pozvánka na promítání filmů oceněných na letošním Ekofilmu

21.11.2003
Obecné
Pozvánka na promítání filmů oceněných na letošním Ekofilmu
Ve dnech 6. - 12 října 2003 se v Českém Krumlově a Českých Budějovicích konal XXIX. ročník Mezinárodního filmového festivalu o životním prostředí, přírodním a kulturním dědictví EKOFILM 2003.

Pro Vás, kteří jste nemohli festival navštívit nebo shlédnout všechny filmy, jsme připravili promítání vítězných pořadů.

Dovolujeme si Vás pozvat

do studia MAT, Karlovo náměstí 19, Praha 2

ve čtvrtek 27. listopadu 2003 od 15 do 17 hodin

uvidíte kolekci českých pořadů v rámci 11.přehlídky české dokumentární a animované tvorby, kterou pořádá FITES od 27.do 29. 11., jehož i ostatní program je přístupný veřejnosti (http://www.fites.cz),

ve čtvrtek 11. prosince 2003 od 9 do 16 hodin

budou promítány zahraniční pořady oceněné na festivalu Ekofilm 2003.

Doufám, že využijete pozvání na obě akce.

S pozdravem
RNDr. Jitka Radová
Ministerstvo životního prostředí Ekofilm

Přehlídka oceněných pořadů XXIX. ročník Mezinárodního filmového festivalu o životním prostředí, přírodním a kulturním dědictví EKOFILM 2003.

Studio MAT, Karlovo náměstí 19, Praha 2

Program:

čtvrtek 27. listopadu 2003 od 15 do 17 hodin

Mapa míst svatých a klatých, režie: Josef Císařovský, 28 min.
Maj Kompjutr, režie: Jakub Sommer, 30 min.
Spolu, režie: Karel Březina, SVOŠF Písek, 15 min.
Mineralog Vojtěch Bárta, režie: Hana Pinkavová, 19 min.
Šumný Český ráj, režie: Radovan Lipus, 23 min.

čtvrtek 11. prosince 2003 od 9 do 16 hodin

9,00 – 10,45

Budoucnost je divoká – Ledový svět, režie:Paul Reddish, Steve Nichols, Kevin Meredith, Velká Británie, 52 min.
Modrý zázrak – Papoušek v ohrožení, režie: Michael Sutor, Německo, 43 min.
Liškolovení, režie: Michal Uhrín, Slovenská republika, 4 min.

10,55 – 12,15

Nomádi severu, režie: Andreas Kieling, Německo, 50 min.
Loupežná výprava do tajgy, režie: Udo Lielischkies, Německo, 29 min.

12,45 – 14,30

Zobákem a drápem, režie: Krystian Matysek, Polsko, 53 min.
Schönbrunn – Studnice krásy, kamera: Georg Riha, Thomas Kirschner, Rakousko, 50 min.

14,40 – 16,00

Tam, kde ryby spí na stromech, režie: Michael Havas, Německo, 52 min.
Mínus plus, scénář: Shahar Cohen, Izrael, 20 mim.

Zdroj: MŽP

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí